مرد متولد خرداد

طالع بینی و خصوصیات مرد متولد خرداد در زندگی و ازدواج

کد مطلب : 6744تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 6 دقیقه
مرد متولد خرداد مردانی خوش زبان و البته کمی بد قول هستند، همچنین مرد خرداد ماهی در کنار صفت های اخلاقی بسیار خوب برخی خصوصیات بد نیز دارد.

خصوصیات اخلاقی و احساسی مردان متواد خرداد 

مردان خرداد ماهی افرادی بسیار دوست داشتنی، خوش زبان و مهربان هستند. به هر روشی احساست خود را بروز می دهد و از گفتن آن هیچ هراسی ندارد. مردان متولد خرداد از محیط اطراف خود شناخت دقیقی دارند و هرگز در توهم باقی نمی مانند.

آنها غیر حسود و کمی بدقول، با ذوق، هنر دوست، پدری مهربان، اهل تنوع و ماجراجویی در زناشوئی و معاشرت با زن، خوش صحبت، مرموز، گاهی اهل زخم زبان، کنایه و آزار هستند. متولدین این ماه اغلب دارای قدی متوسط بوده، خوشرو، خوش زبان و صادق هستند. 

مردان خرداد ماهی اغلب صبور و کاردان هستند. عیب دیگران را پنهان می کنند و از افراد حسود و خودخواه دوری می کنند. بیشتر خدا را یاد می کنند و از دعای خیر والدین خود بی نصیب نمی مانند. اغلب در چهره، سینه، پشت نشانی دارند که برایشان نیک است و آنان را نزد دیگران عزیز می‎کند. 

معمولا درآمد خوبی از راه تجارت یا کشاورزی کسب می کنند و در طالع برخی از آنها سفرهای طولانی و پر سود وجود دارد. طبع بیشتر آنها سرد و تر است در طالع اغلب مردان خرداد ماهی، دو زن دیده می‎شود که از آن ها خیر و نفع می‎برند. 

اخلاق خردادی ها

مردان خرداد ماه در معاشرت 

چنانچه در این بخش از نمناک گفته ایم دو وجهی بودن خصوصیت بارز مردان خرداد ماهی است. به همین دلیل می توان گفت مردان خرداد ماهی آرامش را از شما سلب میکنند. چرا که اگر وجه دوم مردان خردادی ظاهر شود دیگر تمایلی به انجام کارهای قبل ندارد از این رو افرادی که با مردان خرداد ماهی معاشرت می کنند دچار سردرگمی شده و می گویند :

  •  آیا منظور او حقیقی بود؟
  •  چرا من را رها کرد؟
  •  چرا این حرف را زد؟
  •  چرا قبلاً اینگونه رفتار نکرده بود؟
  •  چرا من را دوست داشت و در کنارم نماند؟ 

و چراهای بسیار دیگری که در هنگام مشاهده تغییر رفتار یکباره و عجیب مردان خرداد ماهی به ذهن شما خطور می کند به همین خاطر اگر در جمع دوستان و خانواده خود، مرد خرداد ماهی دارید خود را برای هر لحظه و یک اتفاق و برخورد جدید آماده کنید.

مرد متولد خرداد

زنان مورد علاقه مردان متولد خرداد 

در ابتدا باید بگوییم چگونه زنانی میتوانند با خصوصیات مردان خردادی کنار بیایند. مردان متولد خرداد کاملا متغیر و چند بعدی رفتار میکنند، نمیتوانند به مدت طولانی زنی را در کنار خود داشته باشند. برای محبوب شدن نزد مردان خرداد ماهی باید زنی صبور و بزرگوار باشید، او را کنترل نکنید و با تغییر رفتار و همچنین رفتارهای تکانه ایی مردان خرداد ماهی مشکلی نداشته باشید. 

زنان صبور مناسب مردان خرداد ماهی 

صبور بودن زنان به این دلیل اهمیت دارد که مردان خردادی در هر لحظه نظری متفاوت و احوالی متغیر نسبت به شما، زمان و مکان می توانند داشته باشند. مثلاً اگر روزی در منزل نشسته باشید شاید برای خرید از منزل خارج شوند و دو روز دیگر بازگردند، بنابراین تعجب نکنید. 

ارتباط مردان متولد خرداد با زنان 

مردان خرداد ماهی بسیار جذاب هستند. اگر شما را لارو جنبنده ای بداند، پیله ای زیبا به دور شما تنیده و صبورانه منتظر می شود تا به پروانه‏ ای زیبا تبدیل شوید، اما زمانی که به خواسته اش رسید، شاید دیگر پروانه دوست نداشته باشد و آرام و بی صدا کنار می کشد. پس برای عاشق کردن او باید مانند خودش عمل کنید.

راه های جذب مردان خرداد ماهی 

بهترین روش برای جذب مرد متولد خرداد بی توجهی است. اگر در میهمانی ها تظاهر به ندیدن او کنید، خواهید دید که چطور در عرض دو دقیقه به هر بهانه ای که شده خود را به کنار شما می کشاند. او به اطراف خود و مخصوصا شما بسیار توجه می کند. برای شما آنچنان نجواهای عاشقانه سر می دهد که گویی تا کنون مانند آنها را نشینده اید، حتی اگر شما را دوست نداشته باشد باز هم به زمزمه نجواهای عاشقانه خود برای شما ادامه خواهد کرد ، روحیه ماجراجویی او در زندگی زناشویی نیز قوی است. 

جذب مرد خردادی 

ماجراهای عاشقانه مرد متولد خرداد 

شانس و بخت متولدین خرداد ماه، دو برابر ماه های دیگر می باشد ممکن است بیش از یک بار ازدواج کنند و دارای داستان های عاشقانه بسیاری باشد. اگر مرد خرداد ماهی پس از ازدواج احساس خوشحالی نداشته باشد، مانعی برای جدایی از همسرش نمی بیند و به راحتی از او جدا می شود و اگر در چنین شرایطی دلبسته زنی دیگر شود برای دیدار او، هیچ نیرویی نمی تواند مانع شده و او را در خانه نگه دارد.

 پدر متولد خرداد ماه

نماد جوزا به نشانه ارتباطات است اما پدر خرداد ماهی در برقراری ارتباط با نوزاد کمی سخت و گیج کننده عمل می کند. تا زمانی که کودک نتواند صحبت کند، پدر خانواده نگران و عصبی است. اما مادامی که شروع به صحبت کند شادی پدر هم شروع میشود. پدر متولد خرداد عاشق بازی کردن با کودکان است به همین دلیل کودکان او را مانند یک برادر بزرگتر دوست دارند. مهم نیست که چند سال سن داشته باشد ، چون در هرحال او کودکی بیش نیست. 

پول و درآمد مردان متولد خرداد 

مردادن متولد خرداد ماه دارای افکار و عقاید متفاوتی در مورد پول با دیگران هستند. بیشتر از متولدین ماههای دیگر به پول و مادیات اهمیت می دهد. گاهی اوقات بسیار خسیس و گاه بسیار بخشنده و سخاوتمند می شود. علاقه مند به خرید است، شاید تمام حقوق خود را تا نیمه های ماه به اتمام برساند.

درآمد مرد خردادی

تشابهات مردان خرداد ماه با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ 

مردان خرداد ماهی دارای دو وجه شخصیت کاملاً متفاوت و مجزا هستند. یک وجه، مهربانی، دوست داشتن و توجه بی نظیر این مردان در مقابل وجه دیگر، بی توجهی، دوری گزینی و نامهربانی است که به دیگران منتقل میکنند. به همین علت مردان خرداد ماه با دو کهن الگوی:هرمس، هفائستوس وجه تشابه دارند.

میزان هوش مردان هرمس

مردان هرمس با ذهنی باز و فعال مدام در حال اجرای ایده های جدید هستند، فعال بودن و انجام فعالیت های جدید او بی حد است. ذهن فعال و باهوش و در حال تغییر و تحول به آنها در رهایی از بندها کمک می کند و آنها را به تعقیب ایده آلهای ذهنیشان سوق میدهد. مردان هرمس، پیام رسان های خوب و قابل اعتمادی هستند و می توانند بدون قضاوت و پیش فرض، ناقل یک پیام مهم باشند و به درستی آن را بیان کنند.

مسئولیت پذیری مردان هرمس

مردان هرمس در جذب یک گروه با یک سخنوری کوتاه نقش مهمی ایفا می کنند. فرار از بی مسئولیتی و گریز از هر چهارچوبی که بتواند آنها را در تنگای رفتار مسئولانه قرار بدهد از جمله خصلت های مهم آنهاست.

مسئولیت پذیر 

سوالات متداول در مورد مرد خرداد ماهی

1. خصوصیات بارز مرد خرداد ماه چیست؟ 

جذابیت ظاهری خوش زبانی و مهربانی از خصوصیات بارز مرد خرداد ماه است که میتوان بدون دانستن ماه تولدشان به اینکه متولد چه ماهی هستند پی برد.

2. رگ خواب مرد خرداد ماه چیست؟ 

شاید تعریف از جذابیت های ظاهری رگ خواب مرد خرداد ماهی باشد. در واقع مرد خرداد ماه به هر میزان که مورد تعریف و تمجید قرار بگیرد احساس بهتری خواهد داشت.

3. تعریف کهن الگوی مرد خرداد ماه چیست؟ 

کهن الگوی هرمس کهن الگوی مناسب مردان خرداد ماه است که کهن الگوی برونگرایی است که کاملاً جذاب و فریبنده به نظر میاید و پر از رفتارهای تکانه ایی و یکباره و غافلگیر کننده است.

4. زن مناسب مرد خرداد ماه چه کسی است؟

به قولی میتوان گفت همه زنها میتوانند برای مرد خرداد ماه مناسب باشند، زیرا مرد خرداد ماه به هیچ وجه مایل به ازدواج نیست و صرفاً معاشرت های دوستانه را ترجیح میدهد.

ازدواج با مرد خردادی 

طالع بینی ازدواج خرداد با سایر ماه های سال 

خرداد و فروردین :

بد؛ افرادی پر جنب و جوش و بی قرار ناسازگار و بدون تفاهم 

خرداد و اردیبهشت :

متوسط ؛ تیزهوش کنجکاو تنوع طلب چندان با هم سازگار نیستند 

خرداد و خرداد :

خوب؛ مشورت پذیر با استدلال توانا در برطرف کردن مشکلات

خرداد و تیر :

متوسط؛ با روحیه تنوع طلب و بی قرار خودشان می توانند باعث ایجاد مشکلات شوند

ازدواج خرداد و تیر

خرداد و مرداد :

بسیار خوب؛ زوجی جذاب و اجتماعی با صفات مشترک فراوان 

خرداد و شهریور :

متوسط؛ چندان ذوق و شوقی در روابطشان وجود ندارد 

خرداد و مهر :

بسیار خوب؛ خونسرد با سلیقه هنر دوست و بسیار با نشاط می باشند 

خرداد و آبان :

متوسط؛ برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر را تحمل کنند

ازدواج مرد خردادی

خرداد و آذر :

بسیار خوب؛ سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک

خرداد و دی :

خوب؛ خویشتندار سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند 

خرداد و بهمن :

بسیار خوب؛ با روحیه انسان دوستی و همیشه آماده کمک به همدیگر

خرداد و اسفند :

بد؛ خیالباف رویا پرداز مرموز عدم تفاهم با همدیگر

طالع بینی و خصوصیات مرد متولد خرداد در زندگی و ازدواج

4.4719
این مطلب مفید بود ؟63089
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م.ح/ح.ب
برچسب : شخصیت شناسی
2 نظر به ثبت رسیده است
مهدی1402-11-09
بخش زیادیش بنظرم درست بود
131
مهدی1403-02-03
درست
71
وبگردی