لیگ زولا
دوره چهارم مسابقات زولا در سال 98 روز 18 بهمن ماه در گیم سنتر سورنا برگزار شد.

دوره چهارم مسابقات لیگ زولا

فینال دوره ی چهارم از مسابقات جام قهرمانان بازی زولا، روز 18 بهمن در گیم سنتر سورنا برگزار شد تا سرنوشت تیم های برتر برای صعود به سوپرلیگ مشخص شود. در فینال این دوره چهار تیم Steelers، PrS، Death Zone و Wantons شرکت کردند که بعضی از آن ها قبلا هم در این مسابقات شرکت کرده بودند و برخی بازیکن ها هم حضور دوم خود را در فینال های جام قهرمانان تجربه می کردند. مسابقات مثل دوره های قبلی در گیم سنتر سورنا برگزار شد که از شرایط خوبی مثل سیستم های گیمینگ به روز، پینگ پایین و اینترنت سرعت بالا بهره می برد. ملینا مقدم که بین طرفدارانش به اسم Blake شناخته می شود، در این دوره از مسابقات در کنار نریمان مومن و امیر جوان بازی را استریم و گزارش می کرد.

از ساعت 11 صبح، بازیکن ها وارد گیم سنتر شده و خودشان را برای مسابقه حاضر می کردند. هر چند که مسابقات این دوره به خاطر مشکلاتی که باعث اختلال اینترنت شده بود، با کمی تاخیر برگزار شد. گرم کردن بازیکن ها و صرف ناهار باعث شد تا مسابقات بالاخره ساعت 2 بعد از ظهر شروع شوند.

اولین مسابقه از راند اول بین دو تا تیم Wantons و PrS انجام شد. تیم PrS اوایل بازی 5 امتیاز جلو بود تا این که تیم مقابل، روی استراتژی حمله سوییچ کرد و بازی را به نتیجه ی 10-8 رساند، اما در نهایت PrS بازی را برنده شد. بازیکن poofi از تیم Wantons در همین بازی توانست چند راند را تک به 2 و تک به 3 ببرد. تیم Wantons در راند دوم همین بازی، با نتیجه ی 7 بر 3 جلو بود ولی در آخر تیم مقابل توانست امتیاز خودش را از 3 به 8 برساند، اما Wantons در نهایت بازی را با نتیجه ی 10 بر 8 برنده شد. بازی دیگه بین دو تیم Steelers و Death Zone جریان داشت که در نقشه ی اول با برتری 10 بر 6 تیم Death Zone به پایان رسید اما تیم Steelers توانست در نقشه ی دوم، بازی را 10 بر 7 برنده شود.

تیم Steelers در بازی دوم با تیم Wantons روبرو شد. بازی 5-5 و با روندی آهسته جلو می رفت اما Steelers در نهایت موفق شد بازی را با نتیجه ی 10 بر 8 ببرد. راند دوم همین بازی را Steelers طوفانی شروع کرد و نتیجه را به 6 بر 1 رساند. این بازی در نهایت با نتیجه ی 10 بر 8 به پایان رسید. در بازی مقابل، دو تیم Death Zone و PrS با هم رقابت می کردند. بازی اول رقابت نزدیکی را شاهد بود تا این که تیم PrS توانست در نهایت با نتیجه ی 13 بر 10 بازی اول خود را ببرد. تیم PrS در بازی دوم هم توانست برتری خودش را با نتیجه ی 10 بر 5 محفوظ نگه دارد.

لیگ مسابقات زولا

بازی سوم بین دو تیم Steelers و PrS برگزار شد. با این که Steelers در بازی اول با نتیجه ی 3 به 10 مغلوب PrS شد، اما توانست بازی دوم را با نتیجه ی 10 به 4 برنده شود. بازی مقابل بین دو تیم Wantons و Death Zone شکل گرفت که هر دو تیم برای مقام سوم و چهارم رقابت می کردند. این بازی ابتدا با نتیجه ی 3 بر 1 به نفع Wantons شروع شد. این بازی کم کم به نتیجه ی 6-6 رسید و حتی تا 9-9 هم رفت ولی Wantons نهایتا در بازی اضافه توانست بازی را 13-10 برنده شود. تیم Wantons در بازی دوم و با در نظر گرفتن بازی اضافه توانست Death Zone را مغلوب کند.

مراسم اختتامیه حدود ساعت 8 آغاز شد. با این حساب تیم Death Zone در مقام چهارم قرار گرفت و Wantons هم که بار سوم حضورش در مسابقات را تجربه می کرد، توانست مقام سوم را به دست آورد. مقام سوم توانست 400 هزار طلای زولا به دست آورده و تیم سوم هم برنده جایزه ی چهار میلیون تومانی شد. به این ترتیب تیم Steelers مقام دوم را به دست آورد و برنده ی جایزه ی شش میلیون تومانی شد. اما جایزه ی ده میلیون تومانی فینال دوره ی چهارم مسابقات زولا هم به قهرمان این دوره یعنی تیم PrS تعلق گرفت.

جایزه زولا

جایزه ی بهترین مشارکت یا همان 300 هزار طلای زولا هم به Lorenzo از تیم قهرمان امسال یعنی PrS تعلق گرفت. برنده ی بهترین بازیکن های این لیگ هم مشترکا به دو بازیکن Shahyad و Rover به ترتیب از تیم های Death Zone و Steelers تعلق گرفت که جایزه ی هر کدام از آن ها هم 300 هزار طلای زولا بود.

به این ترتیب مسابقات لیگ قهرمانان زولا در سال 98 به پایان رسید. منتظر ادامه ی برگزاری لیگ های زولا در سال های آتی برای تیم های جدید باشید. شما میتوانید از طریق وبلاگ زولا یا صفحه اختصاصی مسابقات زولا در اینستاگرام از آخرین اخبار در رابطه با برگزاری مسابقات مطلع شوید. البته این تمام ماجرا نیست و سورناگیمز قرار است سوپرلیگ قهرمانان زولا را با حضور قهرمانانی که در لیگ های قبلی حضور داشتند، در سال بعدی برگزار کند.

دوره چهارم مسابقات لیگ زولا در سال 98 برگزار شد

45
این مطلب مفید بود ؟41
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی