جورجی

مصدوم کننده فریدون زندی با دسته گل آمد + عکس

تاریخ انتشار : 10 مهر 1392کد مطلب : 4411زمان مطالعه : 1 دقیقه
جورجی بازیکن تیم معیذر که در برخورد با فریدون زندی آسیب بسیار شدیدی به پای بازیکن ایرانی الاهلی قطر وارد کرده بود، به همراه رئیس باشگاه معیذر به عیادت زندی رفت.

جورجی به همراه مدیر باشگاه معیذر ضمن آرزوی بهبودی برای بازیکن سابق تیم ملی ایران، بابت برخوردش با زندی از او عذرخواهی کرد و گفت هیچ عمدی در کارش نبوده است و فقط برای توپ با فریدون درگیر شده است. 

 
دیدار مدیر باشگاه معیذر و جورجی بازیکن مصدوم کننده از فریدون زندی 
 
جورجی درباره صحنه ای که منجر به مصدومیت بازیکن ایرانی الاهلی شد، گفت:«من فقط حواسم به توپ بود و خواستم تیمم را در موقعیت ضد حمله قرار دهم. برخورد ما جلوی چشمان داور رخ داد و او بازی را متوقف نکرد.» 
 
جورجی ادامه داد:«تا زمانی که داور سوت نزده بود من از اتفاقی که افتاده بود، خبر نداشتم و نمی دانستم چه اتفاقی برای بازیکن الاهلی افتاده. وقتی متوجه موضوع شدم، حسابی متاسف شدم. باز هم باید به این نکته اشاره کنم که من فقط برای توپ با زندی درگیر شدم و نمی خواستم او را مصدوم کنم.» 
 
جورجی درباره اینکه انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن دیدار الاهلی - معیذر باعث ناراحتی مسئولان الاهلی شده، تصریح کرد:«من مسئول این انتخاب نبوده ام و کمیته فنی مسابقات، با بررسی عملکرد بازیکنان، بهترین بازیکن را انتخاب می کند. من وظیفه دارم به تیمم برای پیروزی کمک کنم.»
 
زندی که نهایتا 48 ساعت دیگر از بیمارستان مرخصی می شود، به جورجی اطمینان داد که از دست او ناراحت نیست. فریدون به بازیکن معیذر گفت:«ما تنیس بازی می کنیم نه فوتبال.» 
 
بازیکن ایرانی الاهلی امیدوار است حداکثر تا 6 ماه آینده به میادین فوتبال برگردد.
 
 

مصدوم کننده فریدون زندی با دسته گل آمد + عکس

421
این مطلب مفید بود ؟174
برگرفته از 598
برچسب : فریدون زندی
وبگردی