ملکه رنجبر

ملکه رنجبر با تایید پزشک از بیمارستان مرخص میشود

تاریخ انتشار : 3 آبان 1396کد مطلب : 58649زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت :پزشکان از وضعیت مادرم رضایت دارند و به احتمال زیاد دو روز آینده با توجه به تشخیص دکتر می توانیم وی را به خانه منتقل کنیم.

شرایط ملکه رنجبر پس از جراحی

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت سریال زیر آسمان شهر هفته گذشته تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت و اکنون بعد از بهبودی نسبی وضعیت جسمانی اش به زودی از بیمارستان مرخص میشود.

آخرین وضعیت جسمانی ملکه رنجبر از زبان پسرش

فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند پیشکسوت گفت:روند بهبودی این بازیگر سرعت بیشتری نسبت به روزهای گذشته گرفته است و پزشکان از وضعیت مادرم رضایت دارند همچنین به احتمال زیاد دو روز آینده با توجه به تشخیص دکتر ماندگار می توانیم وی را مرخص و به خانه منتقل کنیم.

وی تصریح کرد:دکتر ماندگار معتقد است که با توجه به مشکلات متعدد عفونت های بیمارستانی که برای بیماران بستری در طولانی مدت وجود دارد به ویژه برای بیماران مسن تربهتر است مادرم در خانه خود بماند تا روند بهبود را سریع تر طی کند.

ایروانی درباره نتیجه جراحی و طول درمان این هنرمند پیشکسوت اظهار کرد:نتیجه جراحی تا امروز خوب بوده اما باید دید واکنشهای بدن در دراز مدت چگونه خواهد بود به هر حال ممکن است روند بهبودی بین سه تا شش ماه طول بکشد. تا امروز همه چیز اعم از وضعیت عمومی و فشار خون خوب و تحت کنترل است منتها طولانی شدن اقامت در بیمارستان از نظر روحی و جسمی مادرم را خسته کرده است.

ملکه رنجبر

ملکه رنجبر هنرمند پیشکسوت کشورمان

فرزند ملکه رنجبر ادامه داد:امروز امیدواریم مادر برای اولین بار در طول دو هفته گذشته با فیزیوتراپی راه بروند، تا دیروز تغذیه وی متوقف بود اما از دیروز تغذیه اش را شروع کرده است و از امروز هم شروع به راه رفتن می کند که همه اینها علائم بسیار خوبی است، به احتمال زیاد در طی دو روز آینده بتوانیم مادر را به خانه منتقل کنیم تا ادامه روند بهبودی از طریق استراحت مطلق صورت گیرد.

وی اظهار کرد:باید ببینیم آیا امروز پزشکان اجازه ترخیص به مادرم می دهند یا نه، اما امیدوارم این اتفاق بیفتد. ما باید به صورت هفتگی گزارشهای پزشکی را به بیمارستان ارائه دهیم تا بر این اساس دستورات لازم و داروها تجویز شود که مدت سه تا شش ماه این روند طول می کشد و در منزل نیز پرستار خانگی از مادرم مراقبت خواهد کرد.

ایروانی خاطر نشان کرد:از مادرم و خانواده وی از محبت و دعاهای مردم و حضور هنرمندان ، مسئولان و پیگیری هایشان در خصوص وضعیت این هنرمند تشکر می کنم و در این مدت چیزی جز مهربانی، عشق و وفاداری از آنان و حتی بیماران دیگر که در بیمارستان بودند ندیدیم از جمله تیم پرستاری، دکتر ماندگار و تیمهای پزشکی که همواره به این هنرمند پیشکسوت توجه کردند. از همه می خواهیم تا دعاهای خود را تا بهبودی کامل مادر ادامه دهند.

ملکه رنجبر با تایید پزشک از بیمارستان مرخص میشود

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
برچسب :
وبگردی