منوچهر هادی

ماجرای پاسخ منفی بهرام رادان به منوچهر هادی چه بود؟!

تاریخ انتشار : 15 فروردین 1397کد مطلب : 66477زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاسخ منفی بهرام رادان به پیشنهاد منوچهر هادی برای بازی در فیلم دل با حواشی زیادی همراه بود و کارگردان عاشقانه را به واکنش وا داشت.

حاشیه سازی برای پاسخ منفی بهرام رادان به منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه این روزها در تدارک ساخت سریال جدیدش با نام دل در شبکه نمایش خانگی است . یکی از بازیگرانی که منوچهر هادی پیشنهاد بازی در فیلم جدیدش را به او داد بهرام رادان بود و رد این پیشنهاد در رسانه های با بازتاب های گسترده ای همراه بود.

حاشیه سازی برای جواب منفی بهرام رادان به منوچهر هادی تاجایی پیش رفت که کارگردان عاشقانه با انتشار پستی در اینستاگرامش نسبت به این موضوع شفاف سازی کرد.

پاسخ منوچهر هادی به حاشیه های حضور نیافتن بهرام رادان در فیلمش

منوچهر هادی

واکنش منوچهر هادی به حاشیه سازی فیلم جدیدش

منوچهر هادی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :خبرگزاری ها اخباری مبنی بر رد پیشنهاد بهرام رادان به منوچهر هادی برای حضور در پروژه سنگین و پر بازیگر دل را کار کرده اند که جای تعجب دارد. البته که حق هر بازیگری است که به پیشنهاد یک پروژه فکر کند وبعد پاسخ مثبت یا منفی بدهد. من هم با بهرام تماس گرفتم و صحبت کردیم و همان ابتدا گفت من نمایش خانگی فعلا کار نمی کنم. من هم از ایشان خواستم که فیلمنامه را مطالعه کند و نقشی جذاب که بعد از ساخت خواهید دید را مقابل نقش جذاب دیگری که رضای عزیز گلزار قرارداد بسته را بازی کند. بهرام قبول کرد. هفته بعد که تماس گرفتم با بهرام، گفت منوچهر جان به شدت در گیر کار جیرانی هستم؛ بعد هم یک قرارداد سینمایی دیگر دارم و بعد هم درحال مذاکره با دو پروژه دیگر سینمایی هستم و گفتند که متاسفانه هنوز فیلمنامه را مطالعه نکردند. مذاکره ما همینجا به اتمام رسید و این اتفاق کاملا طبیعی است در حرفه ما و بازیگر دیگری جایگزین خواهد شد. مدل مشابه آتش بس دو که رضای گلزار عزیز نرفتند و بهرام رادان دوست داشتنی با احترام جایگزین شدند که باز هم طبیعی است؛ ولی این مدل پوشش خبری کمی شیطنت در آن احساس می شود. آرزوی موفقیت برای بهرام دارم و باز هم اگر در کارهای دیگرم نقشی در خور ایشان باشد پیشنهاد خواهم داد و ایشان بازهم مختار هستند همکاری کنند و یا پیشنهاد مرا رد کنند. تاکنون رضا گلزار و ساره بیات بازیگرانی هستند که قرارداد بسته اند. بابک کایدان نگارش فیلمنامه را به عهده دارد و ایرج محمدی نیز تهیه کننده کار هستند.

منوچهر هادی

محمدرضا گلزار در فیلم جدید منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان جوانی که سابقه ساخت سریال عاشقانه را برای شبکه نمایش خانگی در کارنامه هنری اش دارد و این روزها در حال تولید سریالی برای شبکه پنج سیما است و چندی پیش با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از ساخت سریالی دیگر برای شبکه نمایش خانگی با بازیگران عاشقانه به نام دل داد و خبرهایی از حضور محمدرضا گلزار ، ساره بیات و هومن سیدی در سریال جدید منوچهر هادی به گوش میرسد.

محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه سابقه همکاری با منوچهر هادی را دارد و در سریال جدید این کارگردان جوان دوباره ایفای نقش میکند.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار همبازی هومن سیدی در فیلم منوچهر هادی

در سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی محمدرضا گلزار در کنار ساره بیات ، پانته آ بهرام ، بهاره کیان افشار ، حمیدرضا پگاه ، فرزاد فرزین ، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی ، سارا رسول زاده و با حضور مهناز افشار در نقش گیسو به ایفای نقش پرداخته بودند که این کارگردان جوان با انتشار این پست خبر از ساخت عاشقانه ای دیگر با عوامل عاشقانه داد.

 

ماجرای پاسخ منفی بهرام رادان به منوچهر هادی چه بود؟!

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی