عباس غزالی

من یوسفم مادر برنده نخل نقره ای جشنواره مکزیک شد

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1397کد مطلب : 68614زمان مطالعه : 2 دقیقه
نخل نقره ای جشنواره مکزیک به فیلم سینمایی من یوسفم مادر به کارگردانی محمدرضا فرطوسی با بازی عباس غزالی رسید.

نخل نقره ای جشنواره مکزیک به من یوسفم مادر رسید

فیلم سینمایی من یوسفم مادر به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا فرطوسی جایزه نخل نقره ای دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مکزیک را از آن خود کرد. عباس غزالی با انتشار پستی در ایستاگرامش این خبر را منتشر کرد.

عباس غزالی بازیگر نقش اصلی فیلم من یوسفم مادر است که در کنار زهرا الربیعی بازیگر عراقی به ایفای نقش در این فیلم پرداخته است.

موفقیت فیلم من یوسفم مادر در جشنواره مکزیک

عباس غزالی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :من یوسفم، مادر جایزه نخل نقره ای جشنواره بین المللی فیلم مکزیک را گرفت.

من یوسفم مادر

نخل نقره ای جشنواره مکزیک در دستان فیلم من یوسفم مادر

فیلم سینمایی من یوسفم، مادر (أنا یوسف یا اُمی) نخستین اثر سینمایی محمدرضا فرطوسی و با بازی عباس غزالی و زهرا الربیعی بازیگر سرشناس عراقی در هشتمین حضور بین المللی خود به نمایندگی از سینمای ایران در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مکزیک در آمریکای لاتین روی پرده رفت و از طرف اعضای هیئت داوران این جشنواره،جایزه نخل نقره ای در روز اول خرداد ماه جاری (٢١ می ٢٠١٨) در مراسم اختتامیه این جشنواره،به محمدرضا فرطوسی کارگردان این اثر سینمایی از ایران اهدا شد.

عباس غزالی

عباس غزالی در فیلم من یوسفم مادر

جشنواره بین المللی فیلم مکزیک که به یک رویداد مهم در صنعت فیلم و همچنین مرکزی برای ترویج و رشد و توسعه فرهنگ و هنر در کشور مکزیک تبدیل شده است و هر ساله استعدادهای سینمایی را کشف می کند.

عباس غزالی

فیلم من یوسفم مادر با بازی عباس غزالی

دوازدهمین دوره آن با نمایش آثاری از کارگردانان کشورهای مختلف جهان در بخش های مختلف رقابتی از جمله :فیلم های مستند،فیلم های کوتاه، فیلم های خارجی،فیلم های مکزیکی،مسابقه فیلمنامه کوتاه و بلند سینمایی،موسیقی فیلم ، فیلم های تلویزیونی،فیلم های محیط زیست و ... در شهر مکزیکو در کشور مکزیک برگزار شد.

 عباس غزالی

بازی متفاوت عباس غزالی در من یوسفم مادر

فیلم سینمایی من یوسفم، مادر در نخستین اکران جهانی خود در ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم دهلی در کشور هندوستان روی پرده رفت و در ادامه حضورهای بین المللی خود در بخش رقابتی دومین دوره جشنواره فیلم های مستقل برزیل به نمایش درآمد و از طرف اعضای هیئت داوران این جشنواره،جایزه بهترین فیلم به این اثر سینمایی به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا فرطوسی از ایران اهدا شد.

محمدرضا فرطوسی

محمدرضا فرطوسی کارگردان فیلم من یوسفم مادر

 

من یوسفم مادر برنده نخل نقره ای جشنواره مکزیک شد

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی