مهدی احمدوند

واکنش جالب مهدی احمدوند به حذفش از برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 10 فروردین 1397کد مطلب : 66327زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی احمدوند خواننده کشورمان با انتشار پستی طنزآمیز در اینستاگرامش نسبت به حذفش از برنامه دورهمی واکنش نشان داد.

واکنش جالب مهدی احمدوند به حذفش از دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی از برنامه های پرطرفداری است که چندی است با حواشی زیادی همراه شده است. بعد از ماجرای تاخیر در پخش برنامه کتایون ریاحی و ماجراهایی که بعد از آن شکل گرفت مهدی احمدوند خواننده کشورمان نیز به پخش نشدن حضورش در برنامه دورهمی و حذفش از این برنامه واکنش نشان داد.

چرا مهدی احمدوند از برنامه دورهمی حذف شد

مهدی احمدوند خواننده کشورمان با انتشار پستی طنزآمیز در اینستاگرامش نسبت به حذفش از برنامه دورهمی واکنش نشان داد .

مهدی احمدوند

واکنش مهدی احمدوند به حذفش از دورهمی

مهدی احمدوند با انتشار این پست نوشت :من و جناب مدیری و خانم بهرام در دورهمی، من تو برنامه حضور داشتم اما خوب بنا به هر دلیلی قسمت نیست برنامه من پخش بشه دیگه.

علی اوجی

علی اوجی بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون

یکی دیگر از جنجال های برنامه دورهمی پول گرفتن خواننده ها برای حضور در این برنامه بود که با واکنش تند علی اوجی همراه شد . علی اوجی با انتشار این ویدئو در اینستاگرامش نوشت:سلام به رفقای عزیزم اگر تند حرف زدم بدلیل اینه که حرفام در یک دقیقه جا بشه بعد هم این پست فقط به احترام شما نازنینان اینجا گذاشته شد تا اگر مهری از من به دل شما هست جوابگوی محبتتون باشم توضیحات من درباره دورهمی در این پست هست که مدت ها بود می خواستم خدمتتون عرض کنم و البته تمام دوستانی که از طرف برنامه دورهمی دعوت شدند محترم هستند و بی شک طرفداران بی شمارشون باعث این دعوت بودند و البته هیچ شخصی نمی تواند با تهمت از محبوبیت هنرمندان دعوت شده به دورهمی بکاهد و... تهمت و زشتی از همه به دور باشد در سال جدید، و همینطور امیدوارم قدر تمام کسانی که برای شما زحمت می کشند رو بدونید چون دوستان من و خود بنده قدر شما و خوبی های شما رو خوب می دانیم... دوستان ماکان و دیگر دوستان دعوت شده که جواب دادند حمید هیراد هم بی شک جواب خواهند داد... تهمت نزنیم به هم خیلی فاجعه اس این کار... پ ن:این جواب هیچ کس نیست فقط توضیح راجع به دورهمی و ساز و کار موجود در این برنامه مهم و پر بیننده اس چون مدت زیادی هست که این از من سوال می شه.

واکنش جالب مهدی احمدوند به حذفش از برنامه دورهمی

3.899
این مطلب مفید بود ؟7623
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی