مینا وحید
مینا وحید بازیگر نقش جواهر در سریال بانوی عمارت مهمان رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید شد و درباره لباس جنجالی جشنواره فجر و بازی در سریال بانوی عمارت صحبت کرد.

گفتگوی متفاوت مینا وحید در برنامه حالا خورشید

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور امروز 28 آذرماه 1397 میزبان مینا وحید بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود که این شبها او را در قالب نقش جواهر در سریال بانوی عمارت میبینید.

بازیگر بانوی عمارت در برنامه حالا خورشید به گفتگو با رضا رشیدپور پرداخت و درباره لباس جنجالی جشنواره فجر و بازی در سریال بانوی عمارت صحبت کرد.

ناگفته های مینا وحید بازیگر بانوی عمارت در حالا خورشید

رضا رشیدپور طبق روال هر روزه برنامه حالا خورشید ، امروز میزبان مینا وحید بازیگر نقش جواهر در سریال بانوی عمارت بود که در این برنامه گفتگوی متفاوتی را با هم رقم زدند.

مینا وحید

مینا وحید بازیگر بانوی عمارت در حالا خورشید

مینا وحید که پیش از بازی در این سریال با بازی در نقش مریم در سریال شهرزاد در میان طرفداران سریال شناخته شده بود ، این بار ایفاگر نقشی متفاوت شد و نقش جواهر ندیمه بانو افسرالملوک را در سریال بانوی عمارت بازی کرد.

مینا وحید در این برنامه درباره استقبال مردم از سریال بانوی عمارت گفت :خداروشکر این سریال با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شد. ما این سریال را مهر 96 در کاشان کلید زدیم و دو ماه پیش فیلمبرداری ما به جز یک سکانس به اتمام رسید.

شباهت سریال بانوی عمارت به سریال ترکیه ای حریم سلطان

رشید پور با استناد به صحبت های اخیری که در فضای مجازی رخ داده بود گفت :آدم با دیدن این سریال یاد سریال های تاریخی ترکیه ای می افتد ، خودتان این حس رو ندارید ؟

مینا وحید در پاسخ به این سوال مجری حالا خورشید گفت :تنها سریال ترکیه ای که به آن اشاره شده بود سریال حریم سلطان بود که بسیاری از مخاطبان در پیج ما به آن اشاره کرده بودند ، شاید بخاطر دکور و لوکیشن خانه طباطبایی در کاشان باشد و شاید هم بخاطر نوع پوشش بازیگران اما من شباهت دیگری بین سریالمان و آن سریال نمیبینم.

مینا وحید

مینا وحید بازیگر نقش جواهر در بانوی عمارت

مینا وحید در ادامه صحبت هایش به نوع پوشش بازیگران سریال بانوی عمارت اشاره کرد و درباره دیالوگ های آنها ، طراحی صحنه و ... در فیلم های تاریخی صحبت کرد.

پاسخ جالب مینا وحید به پوشش جنجالی اش در جشنواره فجر

رضا رشیدپور در گفتگو با مینا وحید به پوشش جنجالی اش در جشنواره فیلم فجر اشاره کرد و خانم بازیگر در این رابطه گفت :من اصولا همیشه حاشیه ساز بوده ام ، من سال قبل یک پارچه پالتویی را به جای اینکه بدوزم و پول دوخت زیادی برای آن بدهم، ترجیح دادم هزینه آن را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه صرف کنم چرا که به نظرم در آن شرایط صرف آن پول برای دوخت خیلی کار بیهوده ای به نظر میرسید.

مینا وحید

لباس جنجالی مینا وحید در جشنواره فجر

این صحبت باعث تعجب رضا رشیدپور شد که خانم بازیگر در واکنش به آن گفت :به نظرم یک میلیون تومان برای پول طراحی و دوخت پول کمی نبود و من ترجیح دادم پول آن را برای زلزله زده ها بدهم ، با وجود اینکه انتقادهای زیادی به سمت من روانه شد اما این یک حرکت نمادین بود که از همین چیزهای کوچک میتوانیم بزنیم تا به دیگران کمک کنیم.

مینا وحید ادامه داد :من سه بار در جشنواره با همان سه لباس ظاهر شدم و این در واقع یک حرکت نمایشی بود.

مینا وحید

مینا وحید بازیگر سینما و تلویزیون

مینا وحید در ادامه صحبت هایش به ماجرای آتش سوزی بچه های مدرسه ای در زاهدان اشاره کرد و خاطره ای مشابه این ماجرا در دوران ابتدایی اش گفت.

بازیگر بانوی عمارت از آغاز کار حرفه ای اش با فیلم دوران عاشقی صحبت کرد و از بازی در کنار شهاب حسینی و لیلا حاتمی گفت و از این اتفاق اعلام رضایت کرد و درباره روند ادامه و انتخاب کارهایش صحبت کرد و از حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گفت.

ناگفته های مینا وحید در حالا خورشید از لباس جنجالی تا بانوی عمارت

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی