بهاره رهنما

ساخت قسمت دوم کمدی نان عشق و موتور 1000

تاریخ انتشار : 10 تیر 1397کد مطلب : 69494زمان مطالعه : 3 دقیقه
بهاره رهنما بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی نان عشق و موتور 1000 به روز کرد.

قسمت دوم نان عشق و موتور 1000 ساخته میشود

شب گذشته مراسم اکران خصوصی فیلم هزارپا و جشن افتتاحیه این فیلم سینمایی به کارگردانی ابوالحسن داوودی با حضور هنرمندان و چهره های کشورمان در برج میلاد برگزار شد. این فیلم از 13 تیرماه در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند.

بهاره رهنما بازیگر کشورمان که موفق به حضور در این مراسم ویژه نشده بود با انتشار پستی در اینستاگرام از کارگردان سرشناس کشورمان عذرخواهی کرد و خبر تازه ای درباره ساخت قسمت دوم فیلم نان عشق و موتور 1000 داد.

فصل دوم نان عشق و موتور 1000 ساخته میشود

فیلم هزارپا

هزارپا ساخته کارگردان نان عشق و موتور 1000

بهاره رهنما با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :تبریک به ابولحسن داوودی عزیز فیلمساز محبوبم ،متاسفم که نتونستم در این اکران باشکوه تماشاچی این اثر خوب و ارزشمند باشم،امشب اولین شب اجرای نمایشم بود و بلافاصله هم شب کاری در فیلمی به تهیه کنندگی خانم منصوری عزیز(همسر اقای داوودی) خلاصه ما داشتیم در دو جبهه ذوق زن و شوهر موفقی رو میکردیم که سال هاست افتخار دوستی شون رو دارم،از صبح چهارشنبه در همه سینماهای ایران شاهد اکران موفق این فیلم خواهیم بود.

پی نوشت:عزیزانم این نوید رو بهتون بدم که اقای داوودی بعد از پروژه ای که اکنون در دست ساخت دارند، و اماده شدن فیلمنامه نان و عشق دو قسمت دوم کمدی بی نظیر نان و عشق و موتور هزار را خواهند ساخت.

 فیلم نان عشق موتور 1000

گوهر خیراندیش در فیلم نان عشق و موتور 1000

نان عشق و موتور 1000 فیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی و تهیه کنندگی ابوالحسن داوودی و نویسندگی پیمان قاسم خانی و ابوالحسن داوودی ساخته سال 1380 است.

خلاصه داستان فیلم نان عشق و موتور 1000 : باران (بهاره رهنما) که در خانه عموی ثروتمندش یارولی (اکبر عبدی) زندگی می کند، فقط سه روز مهلت دارد تا ازدواج کند وگرنه از ارث محروم می شود.

فیلم نان عشق موتور 1000

پوستر فیلم نان عشق و موتور 1000

یارولی (اکبر عبدی) عموی باران (بهاره رهنما) که تنها نگهدارنده وی و قیم او نیز به شمار می آید، پس از تعلل باران در مورد ازدواج، او را موظف به تصمیم گیری و انتخاب همسر در مدتی معین می کند. باران که در مدت تعیین شده موفق به انتخاب همسر نشده است مورد توجه و علاقه برزو جوان تعمیرکار (سروش صحت) قرار می گیرد. یارولی از علاقه برزو نسبت به باران مطلع می شود و با به راه انداختن تعمیرگاهی کوچک در قسمتی از خانه وی را به ازدواج با باران ترغیب می کند. از سوی دیگر آریو شمس (حسام نواب صفوی) با فریب دادن باران و وعده خروج از کشور نظر باران را نسبت به خود جلب کرده و تصمیم به ازدواج با او می گیرد. باران توسط دو تن از مشتریان برزو بنام های داریوش و ارشک پی به فریبکاری آریو برده و سرانجام با برزو ازدواج می کند .

بهاره رهنما

بهاره رهنما در فیلم نان عشق و موتور 1000

بازیگران فیلم نان عشق و موتور 1000 : اکبر عبدی ، گوهر خیراندیش ، سروش صحت ، بهاره رهنما ، جمشید اسماعیل خانی ، آفرین عبیسی ، حسام نواب صفوی ، امیر جعفری ، ریما رامین فر ، اصغر بیچاره بازیگران فیلم نان عشق موتور 1000 را تشکیل میدهند.

خبر تازه بهاره رهنما از ساخت قسمت دوم نان عشق و موتور 1000

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی