نجات موتور سوار از مرگ
در خیابان نینگپو در چین یک راننده کامیون با بی احتیاطی موجب چپ شدن کامیون شد که در این تصادف یک موتور سوار به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات یافت.

نجات از مرگ حتمی در تصادف

تصادفات جاده ای یکی از خطرناک ترین و البته پرحاشیه ترین اتفاقات ممکن در هر جامعه ای است که متاسفانه این روزها می توان این نوع خبرها را به شدت از صفحات مجازی و رسانه های متعددی مشاهده نمود که قطعا با دیدن آنها احساسی ناخوشایندی به سراغ مان خواهد آمد.

اما به نظر شما بزرگترین علت این نوع اتفاقات متعلق به چه چیزی می باشد؟ اما گاها مشاهده شده است که برخی از افراد این قوانین را تنها نوشته ای بیش نمی دانند و اهمیت نمی دهند و در نهایت منجر به خطر انداختن جان خود و اطرافیانشان می شوند. اما از دید برخی این قوانین بسیار مهم هستند و نباید حتی در کوچکترین قوانین کوتاهی شود که قطعا چنین افرادی با مشکلات این چنینی روبرو نخواهند شد.

اما افرادی که در دسته اول قرار دارند، غافل از آن هستند که حتی کوچکترین قوانین بنابر نیازهای لازم در رانندگی نوشته شده اند تا جان افراد به خطر نیوفتد. با این وجود همیشه قرار بر این نمی باشد که ما به سمت حادثه می رویم و یا به عبارتی همیشه ما خودمان حادثه ساز نیستیم و ممکن است گاها حادثه به سمت ما بیاید!

نجات از مرگ

نجات موتور سوار از تصادف وحشتناک

برای مثال اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی منتشر شد که یک راننده موتور در طی اتفاقی عجیب و ناگهانی، توانست تنها در چند صدم ثانیه و بنابر هوشیاری اش جان سالم بدر ببرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا در خیابان نینگپو، واقع در چین، زمانیکه یک راننده کامیون در حال حرکت و گذر بود، ناگهان به دلیل نزدیک شدن بیش از حد اتومبیل SUV از مقابل، تغییر جهت داد که این تغییر جهت متاسفانه منجر به چپ شدن کامیون سفید رنگ شد.

اما در همین حین، یک موتورسوار که در حال عبور قانونی از مسیر بود، ناگهان متوجه نزدیک شدن کامیون به سمت خودش می شود و فورا در چند صدم ثانیه تغییر جهت می دهد و خوشبختانه بدون هیچ آسیبی توانست جان سالم از حادثه ای که در حال نزدیک شدن به وی بود، بدر ببرد.

با این وجود این ویدیو بارها و بارها در صفحات مجازی دیده و منتشر شد که به تبع تعداد زیادی از کاربران به آن واکنش نشان دادند و طبق گفته های رسانه های محلی، تلفاتی وجود نداشته و راننده کامیون مسئول این اتفاق می باشد!

ویدیو تنها چند صدم ثانیه تا مرگ موتورسوار

فیلم نجات معجزه آسای موتورسوار از مرگ حتمی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی