نرم افزار حذف ویروس و تروجان
نرم افزار قدرتمندی که می تواند از سیستم شما در مقابل تروجان ها و بدافزارهایی که موجب سرقت اطلاعات مهمی همچون رمزهای عبور شما می شود را در این بخش از سایت نمناک دانلود کنید.

معرفی نرم افزار آنتی ویروس برای حذف تروجان

یکی از مهم ترین نرم افزارهایی که گفته می شود برای کامپیوتر بسیار مهم و ضروری است، آنتی ویروس ها می باشند که بعد از نصب آنها وظیفه دیگری بر دوش هر کاربری است که باید همیشه و هر چند وقت یکبار آنرا بروز کند تا برنامه ویروس کش توانایی شناسایی هر چه بهتر ویروس ها و تروجان ها را داشته باشد. در غیر اینصورت همزمان با وجود نصب بودن آنتی ویروس بر روی کامپیوتر و آپدیت نبودن آن ممکن است تعدادی ویروس، تروجان، بد افزار و... وارد سیستم عامل شما شوند و باعث تخریب کردن کامپیوتر شوند.

از این رو باید به هر نحو ممکن باید از ورود بدافزارها به کامپیوتر خودداری نماییم و اجازه ندهیم تا آنها وارد کامپیوتر شوند. در غیر اینصورت ممکن است با هک شدن اطلاعات، کند شدن کامپیوتر و... روبرو شویم که عواقب آن گاها جبران ناپذیر می باشد.

از این رو ما در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با برنامه ای خاص و منحصر بفرد به نام " Loaris Trojan Remover " آشنا سازیم که با استفاده از آن بتوانید به بهترین نحو ممکن از برای حذف بدافزار ها، تروجان ها و هر گونه برنامه های آسیب رسان به کامپیوتر استفاده نمایید. همراه ما باشید.

 

نرم افزار Loaris Trojan Remover

دانلود آنتی تروجان در ادامه 

ویژگی های اصلی نرم افزار " Loaris Trojan Remover " ؛

  1. حذف تما بدافزارهایی که به هیچ وجه قابل دیدن نیستند
  2. حذف تروجان ها برای در امان ماندن کامپیوتر از هک شدن توسط هکرها
  3. نصب برنامه " SPY WARE " برای امنیت هرچه بهتر کامپیوتر
  4. قدرت تشخیص سریع بدافزارها و حذف آن ها
  5. مقابله با هک شدن پسوردهای ذخیره شده
  6. شناسایی ویروس هایی و بدافزارها به هر شکل ممکن
  7. جلوگیری از کدهای تحریب کننده اینترنتی
آنتی ویروس 

حذف ویروس و تروجان برای جلوگیری از سرقت اطلاعات + دانلود

4.641
این مطلب مفید بود ؟383
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : نرم افزار
وبگردی