نوید محمدزاده

نوید محمدزاده داور جشنواره جهانی فیلم فجر شد؟!

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1397کد مطلب : 66856زمان مطالعه : 1 دقیقه
با انتشار خبر انتخاب نوید محمدزاده به عنوان داور جشنواره جهانی فیلم فجر ، این بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش به این انتخاب واکنش نشان داد.

تعجب نوید محمدزاده از انتخابش به عنوان داور جشنواره جهانی

نشست خبری رضا میرکریمی دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر با خبرنگاران و اهالی رسانه در خصوص مهم ترین اتفاقت در این جشنواره جهانی روز گذشته در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

در این جلسه پرسش و پاسخ رضا میرکریمی دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر ضمن اعلام اسامی فیلم های راه یافته به این جشنواره داوران بخش های مختلف جشنواره را نیز معرفی کرد.

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد و حکایت از انتخاب نوید محمدزاده به عنوان داور بخش فیلم های اول جشنواره جهانی فیلم فجر داشت و این موضوع با واکنش بازیگر جوان سینما همراه شد.

نوید محمدزاده داوری جشنواره جهانی فیلم فجر را رد کرد

با انتشار این خبر نوید محمدزاده با انتشار پستی در اینستاگرامش نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و ضمن رد این پیشنهاد درباره علت این موضوع توضیح داد.

نوید محمدزاده

واکنش نوید محمدزاده به خبر داوری اش در جشنواره جهانی فیلم فجر

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر 30 فروردین تا 7 اردیبهشت 1397 به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.

جشنواره جهانی فیلم فجر

پوستر سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر

نوید محمدزاده بازیگری که در دهه 30 زندگی اش توانست هنر بازیگری خود را در معرض دید همگان قرار دهد در طی چند سال گذشته به یکی از پرافتخارترین بازیگران ایران تبدیل شده است و جوایز زیادی را در جشنواره های داخلی و خارجی از آن خود کرده است.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر موفق سینمای کشورمان

نوید محمدزاده داور جشنواره جهانی فیلم فجر شد؟!

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی