وام خرید لپ تاپ

پرداخت وام خرید لپ تاپ و موبایل به دانشجویان

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399کد مطلب : 52643زمان مطالعه : 1 دقیقه
باتوجه به افزایش قابل توجهی که وام ضروری در سال تحصیلی جدید دارد می تواند بخشی از مشکلات دانشجویان را در زمینه آموزش مجازی حل کند.

مهر:رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد:اولویت اختصاص وام ضروری در سال تحصیلی جدید با دانشجویانی خواهد بود که وام را برای تهیه اقلام مورد نیاز آموزش مجازی می خواهند.

ناصر مطیعی درباره اختصاص وام ویژه کمک خرید تجهیزات ارتباطی با آموزش های مجازی درسال تحصیلی جدید گفت:در این رابطه طی بخشنامه ای که قرار است به دانشگاه ها ابلاغ کنیم، اولویت اختصاص وام ضروری با دانشجویانی خواهد بود که این وام را برای توسعه ابزار هوشمند آموزش مجازی می خواهند.

وی ادامه داد:باتوجه به افزایش قابل توجهی که وام ضروری در سال تحصیلی جدید دارد می تواند بخشی از مشکلات دانشجویان را در زمینه آموزش مجازی حل کند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ادامه داد:مشکلات جامعه برای همه مردم از جمله دانشجویان و خانواده آن ها وجود دارد شاید همه را ما نتوانیم حل کنیم ولی در حد توان و امکانات خود وام ضروری را ارائه می دهیم تا دانشجویان بتوانند به وسیله آن گوشی هوشمند، لپ تاپ و در کل ابزار آموزش مجازی که نیاز دارند را تهیه کنند.

مطیعی پیش از این گفته بود:رویکرد اصلی صندوق در سال تحصیلی جدید، تقویت وام های دانشجویی است؛ به طوری که وام تحصیلی از 500 تا 600 هزار تومان به 1.5 میلیون تا 2 میلیون تومان و وام ضروری از یک میلیون تومان به 2 تا 5 میلیون تومان در موارد خاص افزایش یافته است.

به گفته وی وام شهریه از حدود یک میلیون تا پنج میلیون تومان برای سال تحصیلی جدید افزایش دارد.

انتهای پیام/م

پرداخت وام خرید لپ تاپ و موبایل به دانشجویان

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی