پایه نگهدارنده تبلت
گرفتن تبلت برای مدت طولانی موجب خستگی دست می شود بنابراین می توانید با درست کردن پایه نگهدارنده تبلت با جعبه سی دی از این خستگی جلوگیری کنید.

درست کردن پایه نگهدارنده تبلت با جای سی دی

پایه نگهدارنده تبلت یا گوشی وسیله ایست که می توان تبلت را روی آن قرار داد و از تبلت استفاده کرد بدون اینکه تبلت را در دست بگیرید. در این گزارش شیوه ی ساخت پایه نگهدارنده تبلت با جعبه سی دی را به شما آموزش می دهیم.

وسایل لازم پایه نگهدارنده تبلت

بسته خالی سی دی

تیغ موکت بری

شیوه ساخت پایه نگهدارنده تبلت

ابتدا قسمت وسط جعبه سی دی ها که پایه آن هاست را جدا کنید. لبه برآمدگی اطراف آن را با ماژیک مانند تصویر علامت گذاری کنید. توجه داشته باشید که علامت گذاری پیش از برش اهمیت دارد زیرا در هنگام برش می توانید با دقت کامل لبه ها را جدا کنید تا در پایان کار منظم تر باشد. سپس به وسیله تیغ موکت بری تیز اندازه ها را برش زده و جدا کنید.

پایه نگهدارنده تبلت

جدا کردن قسمت وسط جعبه سی دی

 

بهتر است برش ها در دو طرف میله وسط باشد. چون میله وسط حکم نگه دارنده اصلی تبلت را خواهد داشت پس برش ها باید هم اریب باشند و هم در دو طرف میله قرار گیرند.

پایه نگهدارنده تبلت

ایجاد برش روی جعبه طبق شکل

 

پایه تبلت شما آماده است. می توانید به همین شکل و رنگ از آن استفاده کنید یا می توانید با اسپری رنگی آن را ابتدا رنگ کنید و سپس از آن به عنوان پایه نگهدارنده تبلت استفاده کنید و از خلاقیت و ابتکار خود لذت ببرید.

پایه نگهدارنده تبلت

پایه نگهدارنده تبلت

آموزش ساخت پایه نگهدارنده تبلت با جای سی دی+عکس

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از نوجوان ها/ی
برچسب : تبلت
وبگردی