پریناز ایزدیار

در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر 38 چه گذشت؟

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1398کد مطلب : 67382زمان مطالعه : 2 دقیقه
پنجمین روز جشنواره فجر 38 با نمایش سه فیلم و حضور هنرمندان و برگزاری نشست های خبری پر بحث همراه بود.

حواشی پنجمین روز جشنواره فجر

پنجمین روز جشنواره فجر 38 روز گذشته شانزدهم بهمن ماه با نمایش سه فیلم مغز استخوان، روز بلوا و خوب بد جلف 2 و حضور بازیگران و عوامل این فیلم ها همراه بود.

نشست خبری فیلم مغز استخوان با حضور حمیدرضا قربانی کارگردان، حسین پور محمدی تهیه کننده، علی زرنگار نویسنده، پریناز ایزدیار، بهروز شعیبی، نوید پورفرج، احمد ساعتچیان بازیگران فیلم، مرتضی قیدی مدیر فیلمبرداری، بابک میرزاخانی آهنگساز، امیرحسین قدسی طراح صحنه و محمود دهقانی طراح چهره پرداز این فیلم برگزار شد.

پریناز ایزدیار

نشست خبری فیلم مغز استخوان با صحبت درباره داستان فیلم و نحوه انتخاب بازیگران همراه بود و پریناز ایزدیار ، نوید پورفرج و دیگر بازیگران فیلم درباره نقش هایشان صحبت کردند و پریناز ایزدیار درباره نقشش در این فیلم گفت:من اگر جای بهار بودم حتما همین کار را انجام می دادم و به او به عنوان یک مادر کاملا حق می دهم و با وجود اینکه مادر نیستم از نظر من هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به فرزند وجود ندارد.

نوید پورفرج

نشست خبری فیلم روز بلوا با حضور بهروز شعیبی کارگردان، مهران کاشانی نویسنده، لیلازارع، داریوش ارجمند، محمد علیمحمدی بازیگران فیلم، امین جعفریمدیرفیلمبرداری،کارن همایونفر موسیقی،سیدعلیرضاعلویان صداگذار،سارا سمیعی طراح لباس و کامیاب عشایری طراح صحنه برگزار شد.

بهروز شعیبی

نشست خبری فیلم روز بلوا به دلیل محتوای ویژه اش با تفاوت های بیشتری همراه بود و جسارت بهروز شعیبی کارگردان فیلم را به نمایش گذاشت. داریوش ارجمند یکی از هنرمندان حاضر در نشست خبری این فیلم بود که در این نشست خبری گفت:از معدود دفعاتی است که در یک نشست فیلم می آیم. اول می خواهم شهادت سردار سلیمانی را یک بار دیگر تسلیت و تبریک بگویم و همینطور تسلیت بگویم برای حادثه هواپیما. یک مرگ بر آمریکا هم می گویم به خاطر دستوری که یک رییس جمهور حمال برای قتل بزرگ مردی چون سردار سلیمانی داد و در ادامه درباره داستان فیلم گفت:معتقدم علت ساخت این فیلم به اندازه کافی گویا است و هرکس در این چندسال در ایران زندگی کرده باشد، با این داستان درگیر شده است.

داریوش ارجمند و لیلا زارع

نشست خبری فیلم خوب بد جلف 2 با حضور پیمان قاسم خانی کارگردان، محسن چگینی تهیه کننده، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، حامد کمیلی، ریحانه پارسا بازیگران فیلم، آیدین ظریف طراح صحنه، عباس عباسی طراح چهره پردازی، حسین ابوالصدق صداگذار، میثم مولایی تدوینگر و حسین جلیلی مدیر فیلمبرداری برگزار شد.

سام درخشانی و همسرش

نشست خبری فیلم خوب بد جلف 2 با صحبت های کارگردان فیلم درباره توجه به فیلم های کمدی و حذف نقش ستاره پسیانی به دلیل ممیزی ها همراه بود و به عنوان تنها کمدی جشنواره امسال به نمایش درآمد.

ریحانه پارسا

لیلا زارع

ستاره پسیانی

پژمان جمشیدی

از حضور پریناز ایزدیار تا داریوش ارجمند در پنجمین روز جشنواره فجر

3.214
این مطلب مفید بود ؟95
وبگردی