چربی سوز شکم
ترکیب فوق العاده قوی و موثری که به عنوان چربی سوز شکم قصد داریم به شما معرفی کنیم یکی از روش های عالی برای جلوگیری از شل شدن پوست بدن بعد از لاغری نیز است.

معجون خانگی چربی سوز شکم با آناناس

تصور کنید برای خرید لباس به یک فروشگاه رفته اید اما هنگام پرو لباس سایز غیر استاندارد شکم و چربی های انباشته، شما را از خرید لباس مورد علاقه تان منصرف می کند. این اتفاق اصلا خوشایند نیست و شما باید به فکر راه چاره باشید، چرا که چربی های شکم و پهلو علاوه بر خطرات جدی برای سلامتی، وضعیت ظاهری شما را نیز نا زیبا می سازد. بسیاری از خانمها و آقایان اعتراف می کنند که بزرگ بودن شکم شان اعتماد به نفس را از آنها گرفته است، پس علاوه بر سلامتی و انتخاب لباس می توان اثرات منفی بزرگ بودن اندازه شکم را در سلامت روانی هم موثر دانست؛ بنابراین یافتن راه حلی مناسب نیاز جدی برای این افراد است.

روش خاص برای سوزاندن چربی های شکم و پهلو 

به طور کلی نسخه های رژیم و تناسب اندام به دو دسته تقسیم میشوند:دسته اول برنامه غذایی و توصیه هایی که یک متخصص تغذیه و رژیم به شما میدهد و دسته ی دوم معجون هایی است که می توانید با نسخه های ارائه شده در منزل تهیه کنید، البته فراموش نکنید که برای استفاده از هر کدام از این نسخه ها باید از اصولی بودن آن مطمئن شوید.

افرادی که قصد دارند چربی های شکم خود را به سرعت بسوزانند بهتر است از یک ترکیب آناناسی استفاده کنند که در این بخش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.

رهایی از مشکلات سلامتی ناشی از اضافه وزن و کمبود اعتماد به نفس، ارزش آن را دارد که برای کوچک شدن سایز شکمتان تلاش کنید. استفاده از معجون آناناسی روشی مناسب برای لاغری شکم است..

برای تهیه معجون آناناسی کوچک کننده شکم به مواد زیر نیاز دارید :

دو تکه آناناس

یک قاشق غذاخوری عسل 

چربی سوز شکم

چربی سوز شکم و لاغر کننده قوی آناناس و عسل

طرز تهیه معجون آناناسی:

برای آماده سازی معجون کوچک کننده شکم، مواد اولیه را داخل میکسر ریخته تا خوب با یکدیگر ترکیب شوند.

مقدار کمی آب به این ترکیب اضافه کنید تا مواد شما رقیق تر شود. 

دو فنجان از این مجنون را در وعده صبحانه میل کنید. به یاد داشته باشید که تا دو ماه به جزء این معجون چیز دیگری برای صبحانه نخورید.

بعد از گذشت این دوره شما متوجه تغییر سایز شکم تان خواهید شد.

چربی سوز شکم , با آناناس کوچک کننده شکم تهیه کنید

3.6224
این مطلب مفید بود ؟16361
منبع : boldsky / بخش ورزش و تناسب اندام نمناک /ن
وبگردی