تناسب اندام

خوابیدن

مدلینگها واسه خوش اندام موندن، چطوری میخوابن؟

تاریخ انتشار : 1 اسفند 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
راه های زیاد برای تناسب اندام وجود دارد . یکی از این راه ها , توجه به نکاتی در مورد خواب است که میتواند به تناسب اندام شما کمک کند .
کاهش وزن

باور اشتباه همه مون درباره کاهش وزن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاهش وزن کار آسانی نیست اما شما میتوانید با انجام ترفندهای تغذیه ای این پروسه را برای خودتان قابل تحمل تر کنید و راحت تر لاغر شوید.
عادات غذایی

عادات غذایی بدت رو اینطوری راحت تغییر بده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی سعی در حفظ یک عادت غذایی جدید دارید، باید راهکارهایی برای جلوگیری از وسوسه ها و مشکلات احتمالی آن هم بیابید.
شکم شل

چطوری میشه از شر شکم شُل و آویزون خلاص شد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شکم آویزون از معضلاتی است که بعد از لاغری گریبانگیر افراد میشود و تاثیر منفی بر اعتماد به نفس آن ها دارد اما روش های بسیار موثر برای رفع افتادگی شکم وجود دارد.
نکته برای کاهش وزن

10 نکته پایه و مهم برای کاهش وزن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در تمام رژیم های لاغری و برنامه های غذایی که به عنوان کاهنده سایز توسط متخصصان تجویز می شوند یک سری نکته برای کاهش وزن همیشه ثابت است.
عروس جذاب

راز عروس خانم های جذاب و خوش اندام چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عروس خانم هایی که به دنبال جذابیت و زیبایی در شب عروسی هستند باید بهترین و مناسب ترین انتخاب لباس عروس را نسبت به اندامشان داشته باشند.
راز لاغری سلبریتی ها

آیشواریا چجوری بعد زایمان سریع لاغر کرد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به فیلم های هندی علاقه مند باشید احتمالا تاکنون تناسب اندام بازیگران هندی نظر شما را به خودش جلب کرده، راز تناسب اندام هندی ها در سبک زندگیشان نهفته است.
عضله سازی

باشگاه میری ولی عضله هات رشد نمیکنه، چون...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استپ عضلات یکی از معضلات آقایان علاقه مند به عضله سازی است. اولین قدم برای رفع این مشکل، آگاهی از دلایل حجم نگرفتن عضلات و جلوگیری از آن هاست.
تناسب اندام سلبریتی ها

سلبریتی ها چجوری بعد زایمان سریع لاغر میشن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلبریتی ها معمولا بعد از زایمان خیلی سریع به تناسب اندام قبلی خود دست پیدا می کنند، راز این تناسب اندام در سبک زندگی متفاوت این افراد پنهان است.
دوست داشتن اندام

اگه اندامتو دوست نداری، کلیک کن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب خانمها از اندام خود راضی نیستند و تصورات منفی از بدن خود دارند. راهکارهایی وجود دارد که می توانید به بدن خود عشق بورزید و اندامتان را دوست داشته باشید.
چرا وزنم کم نمیشه

لاغر نمیشی چون این راز مهم رو نمیدونی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال کاهش وزن و لاغری هستید باید نکاتی را در زندگی روزمره خود در نظر گرفته و رعایت کنید، تا هرچه سریعتر به نتیجه دلخواهتان دست پیدا کنید.
برای لاغری

شگرد لاغری بعد ساعت 6 عصر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از انسان ها به دنبال راهی برای کاهش وزن سریع هستند، اگر شماهم میخواهید به تناسب اندام برسید بهتر است تمام راههای تناسب اندام و لاغری را بشناسید.
تناسب اندام شکیرا

شکیرا چیکار میکنه که اینقدر جوون و خوش اندامه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکیرا یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین خوانندگانی است که راز جوانی و تناسب اندامش برای همه سؤال است. علت تناسب اندام این خواننده مشهور سبک زندگی خاص اوست.
اندازه گیری وزن

اینکه هر روز خودمون رو وزن کنیم کار درستیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها زمانی که تصمیم به کاهش وزن میگیرند مدام میخواهند وزن خودشان را اندازه گیری کنند، اما اکثر افراد زمان مناسب استفاده از ترازو را نمی دانند.
نان برای لاغری

به این شرط نون میتونه شما رو لاغر کنه!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از انسان ها دوست دارند در رژیم غذایی خود نان هم قرار بدهند اما چاق نشوند، اگر میخواهید هم نان بخورید هم لاغر بمانید باید نکاتی را رعایت کنید.
صفحه 1 از 11