نازنین بیاتی
امروز 15 دی همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر این چهره ها می پردازیم.

چهره های مشهور ایرانی که در پانزدهم دی متولد شدند

امروز 15 دی ماه مصادف با سالروز تولد بسیاری از هنرمندان مشهور دنیا است. اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در روز 15 دی متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

نازنین بیاتی

از چهره های مشهور ایرانی که در 15 دی ماه متولد شدند میتوان به نازنین بیاتی بازیگر جوان کشورمان اشاره کرد. نازنین بیاتی متولد 15 دی 1368 در تهران، بازیگر جوان کشورمان است. این هنرمند جوان فارغ التحصیل رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی است.

نازنین بیاتی

نازنین بیاتی / عکس از هلیا رضایی

نازنین بیاتی سال 1391 با حضور در فیلم دربند پرویز شهبازی در نقش نازنین، نامزد سیمرغ بلورین از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر و در رأی گیری از نویسندگان و منتقدان به عنوان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فیلم فجر انتخاب شد. سریال مانکن آخرین فعالیت او در نمایش خانگی است.

نازنین بیاتی

جواد شمقدری

جواد شمقدری کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان متولد 15 دی 1338 در مشهد است.

جواد شمقدری

فیلم های جواد شمقدری عبارتند از:ساحل نخل های سرخ (1366)، بر بال فرشتگان (1367)، آفتاب و عشق (تدوینگر)(1368)، توفان شن (1375)، آخرین تکسوار (مشاور کارگردان) (1377)

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 دی ماه + تصاویر

3.779
این مطلب مفید بود ؟5821
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی