علی ضیاء
امروز 26 شهریور همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که در 26 شهریور متولد شدند

روزهای تابستان به سرعت در حال سپری شدن است و تغییر آب و هوا نوید آمدن روزهای پاییز را می دهد. امروز 26 شهریور سالروز اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در دنیاست که تولد یکی از شیرین ترین آنها است.

26 شهریور همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

مجید صالحی

مجید صالحی بازیگر ، کارگردان ، نویسنده و تهیه کننده کشورمان 26 شهریور 1354 در تهران متولد شد.

مجید صالحی

مجید صالحی بازیگری را در کلاسهای حمید سمندریان آموخت و با بازی در مجموعه مجید دلبندم به شهرت رسید و در نقش های جدی و طنز در سینما و تلویزیون به عنوان چهره ای شناخته شده درخشید.

علی ضیاء

علی ضیاء مجری جوان تلویزیون 26 شهریور 1364 در کاشان متولد شد.

علی ضیاء

علی ضیا کارش را با گویندگی در رادیو آغاز کرد و بعد از 5 سال کار در رادیو به تلویزیون راه یافت و با اجرای برنامه گزینه جوان و بعد از آن ویتامین ث به عنوان مجری شناخته شده تلویزیون به شهرت رسید و حضور پررنگ تری را در تلویزیون تجربه کرد.

راحله امینیان

راحله امینیان مجری تلویزیون 26 شهریور 1357 متولد شد.

راحله امینیان

راحله امینیان کارش را با نویسندگی در رادیو آغاز کرد و کمی بعد به عنوان مجری به فعالیت در تلویزیون پرداخت و این روزها با اجرای برنامه به خانه بر می گردیم در شبکه پنج سیما مهمان خانه های مردم است.

مزدک میرزایی

مزدک میرزایی گزارشگر فوتبال کشورمان 26 شهریور 1349 در تهران متولد شد.

مزدک میرزایی

مزدک میرازیی مجری، گزارشگر فوتبال و تهیه کننده کشورمان از سال 76 حضور در صدا و سیما و گزارشگری فوتبال را آغاز کرد و سال 84 به عنوان بهترین گزارشگر فوتبال شناخته شد. این گزارشگر کشورمان تابستان 98 از ایران مهاجرت کرد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 26 شهریور + عکس

4.145
این مطلب مفید بود ؟378
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی