خسرو احمدی

چهره های مشهور ایرانی متولد 28 خرداد + عکس

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1399کد مطلب : 69083زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 28 خرداد همزمان با سالروز تولد حمیرا ریاضی و خسرو احمدی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 28 خرداد

آخرین ماه بهار هم تا چند روز دیگر سپری خواهد شد و تابستان از راه میرسد. در آخرین روزهای بهاری سال افراد زیادی در دنیا متولد شدند و از دنیا رفته اند و امروز 28 خرداد برای خیلی از افراد سالروز تولد و درگذشت عزیزانشان است.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 28 خرداد آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید . ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 28 خردادند

حمیرا ریاضی

حمیرا ریاضی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 28 خرداد 1346 در تهران متولد شد.

حمیرا ریاضی

این هنرمند کشورمان از سال 69 وارد دنیای تئاتر شد و سریال دختران یکی از معروف ترین سریال های تلویزیونی او است. حمیرا ریاضی همسر علی اوسیوند بازیگر کشورمان است و این زوج دختری به نام یاسمین دارند.

خسرو احمدی

خسرو احمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 28 خرداد 1342 در تهران متولد شد.

خسرو احمدی

این بازیگر کشورمان بازیگری را از حدود سال 67 آغاز کرد و از معروف ترین کارهای او میتوان به مجموعه النگ و دولنگ ایرج طهماسب اشاره کرد و از جمله سریال های او میتوان به سالهای دور از خانه، چرخ فلک، همه خانواده من، تقدیر، باران عشق، قطار ابدی و... اشاره کرد.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 28 خرداد + عکس

2.917
این مطلب مفید بود ؟107
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی