زیبا بروفه
امروز 29 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت برخی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که در 29 شهریور متولد یا درگذشتند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و نهم شهریورماه رسیدیم. امروز 29 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در این روز متولد شده و یا درگذشته اند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

زیبا بروفه

زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 شهریور 1354 در تهران متولد شد.

زیبا بروفه

زیبا بروفه با بازی در سریال مجید دلبندم در سال 77 به عنوان چهره ای تلویزیونی شناخته شد و پس از آن در فیلم و سریال های زیادی همچون ریحانه، پر پرواز، هاتف و پرتقال خونی به ایفای نقش پرداخت.

غزاله جزایری

غزاله جزایری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان 29 شهریور 1363 در تهران متولد شد.

غزاله جزایری

غزاله جزایری بازیگری را از سنین نوجوانی آغاز کرد، در فیلم زندان زنان به کارگردانی منیژه حکمت جلوی دوربین رفت و با سریال اغما به شهرت رسید.  صحنه زنی جدیدترین کار سینمایی او است.

فرهاد خان محمدی

فرهاد خان محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1323 متولد شد و 29 شهریور 1387 درگذشت.

فرهاد خانمحمدی

فرهاد خان محمدی فعالیت در دنیای بازیگری را از سال 43 آغاز کرد و در فیلم هایی چون واکنش پنجم، مومیایی، مسافر ری، بهترین بابای دنیا، جوانمرد، قانون و ... ایفای نقش کرده است.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 29 شهریور+ عکس

3.251
این مطلب مفید بود ؟3318
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی