آناهیتا افشار
امروز 7 مرداد همزمان با سالروز چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که در 7 مرداد متولد شدند

روزها به سرعت درحال سپری شدن است و انگار همین دیروز بود که اولین روز از گرمترین فصل سال را آغاز کردیم . امروز هفتمین روز از مردادماه همزمان با سالروز اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در دنیاست و برای خیلی از افراد یادآور خاطراتی است که این روز را ماندگار کرده است.

امروز 7 مرداد همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.

مسعود کیمیایی

مسعود کیمیایی کارگردان پیشکسوت کشورمان 7 مرداد 1320 در تهران متولد شد.

مسعود کیمیایی و پسرش

مسعود کیمیایی پدر پولاد کیمیایی بازیگر کشورمان است که از سال 48 با ساخت فیلم قیصر نگرش تازه ای در سینما ایجاد کرد و فیلم های پرطرفداری چون گوزن ها، دندان مار، سلطان، حکم، جرم و قاتل اهلی را کارگردانی کرده است.

آناهیتا افشار

آناهیتا افشار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 7 مرداد 1365 در تهران متولد شد.

آناهیتا افشار

آناهیتا افشار بازی در سینما را از سال 87 با فیلم زندگی با چشمان بسته آغاز کرد و سریال سایه بان، مدینه، زیر هشت، رستگاران و سه در چهار از معروف ترین سریال های تلویزیونی او است.

نوید فرح مرزی

نوید فرح مرزی بازیگر ،چهره پرداز و طراح لباس سینما و تلویزیون 7 مرداد 1351 در تهران متولد شد.

نوید فرح مرزی

نوید فرح مرزی به عنوان چهره پرداز و طراح لباس در فیلم های زیادی حضور داشته است و به نظر میرسد اولین تجربه هنری او مربوط به سال 77 است.

رهام هادیان

رهام هادیان خواننده گروه ماکان بند 7 مرداد 1370 در تهران متولد شد.

رهام هادیان

رهام هادیان خواننده جوان گروه ماکان بند است که به همراه امیر مقاره با تشکیل گروه ماکان بند حسابی در دل مخاطبان جا باز کردند و آهنگ هر بار این درو یکی از معروف ترین آهنگ های این گروه است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 7 مرداد + تصاویر

4.585
این مطلب مفید بود ؟769
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی