علیرضا بیرانوند

بهترین لحظه زندگی علیرضا بیرانوند در سال 97

تاریخ انتشار : 11 اسفند 1397کد مطلب : 53569زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرضا بیرانوند به عنوان چهره ورزشی سال 97 با رای مخاطبان حالاخورشید انتخاب شد و امروز در این برنامه به گفتگو با رضا رشیدپور پرداخت.

چهره ورزشی سال 97 در حالا خورشید

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور امروز 11 اسفندماه 1397 طبق روال پخش هر روزه روی آنتن شبکه سه سیما رفت. رضا رشیدپور در برنامه امروز حالا خورشید میزبان چهره ورزشی سال 97 بود که با رای مخاطبان حالا خورشید انتخاب شد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی کشورمان به عنوان چهره ورزشی سال 97 از سوی مخاطبان برنامه حالا خورشید انتخاب شد و امروز در این برنامه به گفتگو با رضا رشیدپور پرداخت.

علیرضا بیرانوند چهره ورزشی سال 97 مهمان حالا خورشید

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی کشورمان امروز مهمان برنامه حالا خورشید شد و به گفتگو با رضا رشیدپور در این برنامه پرداخت.

علیرضا بیرانوند

حضور علیرضا بیرانوند چهره ورزشی سال 97 در برنامه حالا خورشید

علیرضا بیرانوند درباره سال 97 گفت :سال 97 یکی از بهترین سالهای زندگی من از لحاظ ورزشی بود و هیچوقت من این سال را فراموش نمیکنم و اگر بخواهم 60 ثانیه از سال 97 را انتخاب کنم زمانی بود که در بازی السد ضربه سر ژاوی را گرفتم و به فینال جام باشگاه های آسیا صعود کردیم .

دفع ضربه ژاوی توسط بیرانوند

دفع ضربه سر ژاوی توسط علیرضا بیرانوند

دروازه بان تیم ملی درباره بازی های تیم ملی گفت :ما واقعا برای قهرمانی رفتیم و واقعا آقای کی روش تمام تلاشش را کرد و بر اثر یک اشتباه و تاثیراتی که رسانه های روی ما گذاشتند نتوانستیم قهرمان شویم و در این خصوص و اشتباهات بچه ها صحبت کرد .

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در کنار رضا رشیدپور در حالا خورشید

علیرضا بیرانوند در ادامه درباره کی روش و علاقه ای که به ایران و پرچم ایران داشت صحبت کرد و از خوبی های او گفت و ادامه داد کی روش فردی بود که واقعا برای تیم ملی زحمت کشید و ما بعدا قدر کی روش را میدانیم و اسامی که برای سرمربی گری معرفی شد همگی بازی با اذهان بود و ایشالا شخصی بیاد که بتواند سرمربی خوبی برای تیم ملی باشد.

دروازه بان تیم ملی درباره انتخاب بین برانکو و کی روش گفت :من واقعا نمیتوانم بین برانکو و کی روش یکی را انتخاب کنم و در واقع من با برانکو سرباز 4٠ میلیون هوادار هستم و با کی روش سرباز ٨٠ میلیون ایرانی هستم و باز هم درباره بازی های تیم ملی و حرف های کی روش صحبت کرد.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند چهره ورزشی سال 97 در کنار رضا رشیدپور

رضا رشیدپور در ادامه صحبت هایش به انتخاب مردم اشاره کرد و گفت:علیرضا تو پدیده سال 97 هستی و 46 درصد توانستی رای مردم را از بین 10 نامزد ما کسب کنی و به نظر خیلی از مردم تو پدیده اجتماعی و ورزشی سال 97 هستی.

چهره ورزشی سال 97 با رای مخاطبان حالا خورشید مشخص شد!

424
این مطلب مفید بود ؟195
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی