چیدمان مبلمان
اصول چیدمان مبلمان باید به درستی و با توجه به نکات دکوراسیونی منزل انجام شود چرا که تطبیق و ایجاد هماهنگی در چیدمان منزل به وسیله لوازم از اصول اصلی دکوراسیون منزل است.

اصول چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل

چیدمان مبلمان اگر اصولی باشد باعث دوبرابر شدن زیبایی دکوراسیون منزل میشود، نحوه چیدمان مبلمان مهمترین نکته در دکوراسیون منزل است پس سعی کنید نکات مهم و اصول چیدن مبلمان را بدانید.

در این بخش از دنیای مد نمناک مهمترین نکات در چیدمان مبلمان را به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند.

چیدمان مبل نه نفره

نحوه چیدمان مبل 9 نفره

این مبلمان ها هستند که دکوراسیون اتاق پذیرایی شما را میسازند، مدل های مختلفی میتوان مبلمان را بچینید اما در ادامه به شما میگوییم روش اصولی چیدمان مبلمان کدام است.

- همیشه بزرگترین تکه مبلمان را اول جایگذاری کنید، مبلمان سه نفره باید روبروی نقطه کانونی دکوراسیون منزل قرار بگیرد. نقطه کانونی منزل تان را پیدا کنید و مبلمان سه نفره را روبروی آن قرار دهید.

چیدمان مبل هفت نفره

اصول چیدن مبل راحتی

- فاصله بین مبل ها نباید زیاد باشد، هر مبل باید با فاصله کمی کنار دیگری قرار بگیرد زیرا اگر فاصله بین مبل ها زیاد باشد مهمانان نمیتوانند به خوبی با هم ارتباط برقرار کنند و گفتگوی صمیمانه ای نخواهند داشت.

- مبل ها را به دو شکل متقارن و غیر متقارن میتوانید بچینید، چیدمان متقارن مبل ها فضای خانه تان را رسمی میکند و چیدمان غیر متقارن مبل ها فضای خانه را غیر رسمی میکند و بهتر است مبلمان منزل تان را به شکل غیر متقارن بچینید.

چیدمان مبل سلطنتی

نکات مهم چیدمان مبلمان

- همه مبل ها را کنار یک دیوار به ردیف نچینید، مبلمان منزل بهتر است به شکل گرد چیده شوند طوری که مهمانان همدیگر را به خوبی ببینند و بتوانند بهتر ارتباط برقرار کنند.

- فاصله بین مبلمان و میز های عسلی باید 35 تا 45 سانتی متر باشد تا فضای کافی برای قرار دادن پاها باشد.

 

چیدمان مبلمان ، اصول صحیح چیدمان مبلمان

3.981
این مطلب مفید بود ؟6318
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدل مبلمان
وبگردی