کریم انصاری فرد

شادی گل کریم انصاری فرد به سبک کریس و مسی + عکس

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1396کد مطلب : 64039زمان مطالعه : 2 دقیقه
حرکت کریم انصاری فرد پس از گلزنی برابر آک آتن مورد توجه رسانه های یونان قرار گرفت.

شکست المپیاکوس در دربی آتن با وجود گلزنی کریم انصاری فرد

شب گذشته از هفته بیستم رقابت های سوپرلیگ یونان، المپیاکوس میزبان آک آتن بود و این بازی با برتری دو بر یک یاران شجاعی به پایان رسید. این دیدار به نوعی دربی ایرانی ها در لیگ یونان بود و کریم انصاری فرد که از دقیقه 59 وارد میدان شده بود موفق شد گل اول بازی و تیمش را در دقیقه 82 به ثمر برساند.

در ادامه آک آتن گل مساوی بخش را توسط چگرینسکی بازیکن اوکراینی در دقیقه 88 به ثمر رساند اما این پایان کار نبود و جیاکوماکیس در دقیقه 4+90 گل برتری آک آتن را به ثمر رساند تا یاران شجاعی بردی ارزشمند را در خانه المپیاکوس بدست آورند. مسعود شجاعی 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت، ضمن اینکه بوتیا مدافع اسپانیایی المپیاکوس در دقیقه 5+90 از بازی اخراج شد.انصاری فرد که در دقیقه 82 گل برتری تیمش را به ثمر رسانده بود بعد از گلزنی به سبک مسی و رونالدو که پیراهنشان را در ال کلاسیکو در آوردند و به طرف هواداران گرفتند، او نیز این کار را انجام داد و این اقدامش مورد توجه رسانه های یونان قرار گرفت و این اقدامش را بازتاب دادند.

کریم انصاری فرد

حرکت نمایشی انصاری فرد در یونان

سرمربی اسپانیایی حضور دیرهنگام کریم انصاری فرد در دربی آتن را مناسب دانست

به نقل از سایت اسپورت اف ام یونان، گارسیا در نشست خبری پس از بازی شب گذشته (یکشنبه) برابر آاِک که با شکست 2 بر یک المپیاکوس پایان یافت گفت:وقتی برای بازی برنامه ریزی کنیم 90 دقیقه ای است و از تمام توانمندی های خود نهایت بهره را می بریم. ما حتی در این بازی تا آستانه پیروزی پیش رفتیم اما کنترل برخی چیزها دیگر در دستان ما نیست. کنترل جاهایی همانند فدراسیون فوتبال و دیگر تیم ها.

سرمربی المپیاکوس درباره حضور دیرهنگام کریم انصاری فرد، بهترین گلزن المپیاکوس در مصاف با آاِک اظهار داشت:انصاری فرد در زمان مناسبی به بازی آمد، زیرا گلزنی هم کرد.

تیم المپیاکوس هم اکنون با 42 امتیاز پس از تیم های پائوک (46) و آاِک (44) رتبه سوم جدول رده بندی سوپر لیگ یونان را در اختیار دارند.

شادی گل کریم انصاری فرد به سبک کریس و مسی + عکس

25
این مطلب مفید بود ؟23
برگرفته از فارس -تسنیم / ر
وبگردی