کریم انصاری فرد

راز موفقیت کریم انصاری فرد در لیگ یونان

تاریخ انتشار : 26 دی 1396کد مطلب : 63015زمان مطالعه : 3 دقیقه
در تمام این مدت کریم انصاری فرد نه از لاتزیو و لیورپول پیشنهاد داشته و نه سرش به مسائل غیر فوتبالی گرم بوده است.

کریم انصاری فرد آقای گل این روزهای لیگ برتر یونان

کریم انصاری فرد این روزها شبیه یک جنگجو عمل می کند،مهاجم ایرانی تیم المپیاکوس قهرمانی این تیم در سوپر لیگ و جام حذفی یونان را بااهمیت تر از گلزنی اش دانست.در این گزارش ورزشی راز موفقیت این فوتبالیست را می خوانید.

دنیا به کام «کریم» است یعنی باید هم باشد. مهاجمی که در لیگ ایران تا مرز محو شدن پیش رفت اما حالا در یونان آقایی می کند. کریم انصاری فرد این روزها آنقدر سرحال و آماده است که هر فوتبالی از دیدن درخشش او «حظ» می کند.

آقای گل این روزهای لیگ برتر یونان حالا به مهاجم اول فوتبال ایران تبدیل شده، کسی که می تواند با ادامه همین روند تا تابستان آینده می تواند مهاجم فیکس کی روش در روسیه باشد.

اگر امروز کریم انصاری فرد شرایط خوبی دارد و در یکی از لیگ های اروپایی و یکی از تیم های مطرح اروپا آقای گل است، به خاطر این مسئله است که در بحرانی ترین شرایط بهترین تصمیم را گرفت. انصاری فرد در حالی راهی لیگ یونان شد که برای خیلی ها تمام شده بود اما او ثابت کرد که مهاجمی طراز اول و البته خوش فکر است.

انصاری فرد در شرایطی با 9 گل آقای گل یونان است که نسبت به برخی ستاره های خاموش فوتبال ایران توجه کمتری به او می شود. در تمام این مدت انصاری فرد نه از لاتزیو و لیورپول پیشنهاد داشته و نه سرش به مسائل غیر فوتبالی گرم بوده! «کریم» فقط گل زده و گل زده و گل زده.

با ادامه این شرایط پیش بینی می شود که کریم انصاری فرد و کاوه رضایی شانس های اول برای بازی کردن در ترکیب اصلی ایران در جام جهانی باشند، این در شرایطی است که دیگر رقبای انصاری فرد در تیم ملی حال و روز خوشی ندارند. سردار آزمون، رضا قوچان نژاد و مهدی طارمی مدت ها است که از وضعیت آرمانی خود دور هستند و دیگر آن درخشش گذشته را ندارند.

کریم انصاری فرد:قهرمانی المپیاکوس از آقای گلی مهمتر است

کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی تیم المپیاکوس پس از پیروزی 2 بر صفر در دیدار شب گذشته (دوشنبه) هفته هفدهم سوپر لیگ یونان برابر لامیا و بازگشت به صدر جدول رده بندی گفت:خیلی خوشحالیم که در این بازی 3 امتیاز را کسب کردیم و همچنان برای تصاحب صدر جدول رده بندی مبارزه می کنیم. این پیروزی برای ما خوشحال کننده بود.

انصاری فرد که زننده گل دوم المپیاکوس در بازی با لامیا بود افزود:سرمربی از ما می خواهد که فشار بیشتری بیاوریم و به حریف نزدیک تر شویم. ما در بازی لامیا هر کاری که سرمربی جدید المپیاکوس خواسته بود را اجرا کردیم و نتیجه آن را نیز دیدیم.

کریم انصاری فرد

درخشش کریم انصاری فرد

مهاجم ایرانی تیم المپیاکوسی درباره کوین میرالاس، مهاجم مطرح بلژیکی و سابق باشگاه اورتون که هم پستی او در این تیم یونانی شده است اظهار داشت:با اطمینان می گویم آمدن کوین میرالاس یک انتقال بزرگ است. هر کسی که به تیم می آید همه به او کمک می کنند. ما به اتفاق هم همکاری خوبی خواهیم داشت و تمام تلاش خود را برای موفقیت المپیاکوس به کار می گیریم. رقابت تیمی می تواند باعث کسب نتایج بهتر شود. همانند یک مهاجم وظیفه من گلزنی در هر بازی است. مهم این نیست که بهترین گلزن باشم و فتح عناوین قهرمانی در سوپر لیگ و جام حذفی یونان اهمیت بیشتری دارد.

بهترین گلزن فصل جاری تیم المپیاکوس یونان در خاتمه گفت:ما برای هر بازی یک دستورالعمل جداگانه داریم و باید طبق معیارهای سرمربی پیشرفت کنیم. باید بیشترین فشار را به حریفان بیاوریم و پیروز شویم. 2 ماه دشوار را پیش رو داریم اما برای من بازی روز یکشنبه برابر زانتی بسیار مهم است، زیرا اگر بازنده شویم صدر جدول را از دست می دهیم.

راز موفقیت کریم انصاری فرد در لیگ یونان

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از میزان - روزامه - / ل
وبگردی