کلاهبرداری میلیاردی

کشف کلاهبرداری میلیاردی در بابلسر

تاریخ انتشار : 14 آبان 1398کد مطلب : 73729زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 2 میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان بابلسر خبر داد.

دستگیری کلاهبرداران میلیاردی در بابلسر

باشگاه خبرنگاران: سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران  گفت:در پی مراجعه تعدادی از شهروندان بابلسری به مراجع قضائی و انتظامی و طرح شکایت مبنی بر اینکه از طریق فضای مجازی و سایت دیوار با ترفند پرداخت وام و تسهیلات کم بهره و فروش گوشی همراه از سوی افرادی ناشناس از آنان کلاهبرداری شده، رسیدگی موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر قرار گرفت. 

او افزود:با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات از مالباختگان مشخص شد، فرد کلاهبردار بیش از 2 میلیارد ریال از طریق وعده پرداخت وام و تسهیلات کم بهره از آنان کلاهبرداری کرده و در حال حاضر متواری است. 

فرمانده انتظامی مازندران، گفت:ماموران انتظامی شهرستان در ادامه تحقیقات با شناسایی متهم به کلاهبرداری با هماهنگی مقام قضائی این فرد را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند. 

سردار میرفیضی افزود:متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس تاکنون به 5 فقره کلاهبرداری به ارزش 2 میلیارد ریال اعتراف کرد و پس از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد. 

فرمانده انتظامی استان مازندران با هشدار به شهروندان از آنان خواست به تبلیغات در فضای مجازی سریع اعتماد نکنند و برای دریافت هرگونه تسهیلات بانکی به موسسات مالی و بانکی تحت پوشش و مورد تایید بانک مرکزی مراجعه کنند و از اعتماد به افراد غیر جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/م

دستگیری 2 کلاهبرداری حرفه ای در بابلسر

11
این مطلب مفید بود ؟01
برچسب :
وبگردی