کلین شیت بیرانوند

علیرضا بیرانوند رکورددار جدید کلین شیت آسیا شد

تاریخ انتشار : 10 شهریور 1397کد مطلب : 71219زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرضا بیرانوند در 9 دیدار تیم پرسپولیس در آسیا دروازه بان این تیم بوده است و موفق به 5 بار کلین شیت شده که فعلا رکورد دار آسیا می باشد.

بیرانوند رکورددار جدید کلین شیت در آسیا شد

دانشجو: علیرضا بیرانوند در 9 دیداری که در لیگ قهرمانان آسیا 2018 درون دروازه پرسپولیس قرار گرفته، موفق به ثبت 5 کلین شیت شده و تا اینجای کار، بهترین دروازه بان این تورنمنت است. جالب اینکه همه ی کلین شیت های او در مرحله گروهی لیگ قهرمانان رقم خورد. علیرضا بیرانوند در تمامی 9 دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان 2018 درون دروازه این تیم قرار گرفته و 5 بار کلین شیت کرده است.
بعد از او هم لی سئونگ کی دروازه بان تیم چئونبوک موتورز کره جنوبی با 4 کلین شیت در رده دوم قرار گرفته است. جالب اینکه در این لیست نام محمدرشید مظاهری، دروازه بان ذوب آهن هم با 3 کلین شیت دیده می شود و این در حالی است که او و تیمش در مرحله یک هشتم نهایی حذف شده بودند.
کلین شیت علیرضا بیرانوند

کلین شیت های علیرضا بیرانوند در لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 

در مرحله گروهی، پرسپولیسی ها در 6 بازی به میدان رفتند که 3 گل دریافت کردند و 5 کلین شیت را هم ثبت کردند اما بعد از آن در دو دیدار رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی مقابل الجزیره امارات و همچنین دیدار رفت مقابل الدحیل در مرحله یک چهارم نهایی پرسپولیس و بیرانوند دیگر موفق به ثبت هیچ کلین شیتی نشدند و در همین سه بازی 5 گل خورده را در کارنامه شان ثبت کردند.
علیرضا بیرانوند در هر 9 بازی (810 دقیقه) گذشته پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2018 درون دروازه این تیم قرار گرفته است. او دو سوم از توپ هایی را که به سمت دروازه پرسپولیس شوت شده، سیو کرده و یک سوم بقیه را گل خورده است. در عملکرد دروازه بان ملی پوش تیم برانکو در این فصل از لیگ قهرمانان 5 کلین شیت، 10 بار دفع توپ، 4 بار توپگیری هوایی و 8 بار مشت کردن توپ دیده می شود. علیرضا بیرانوند همچنین 16 سیو داشته و 8 گل دریافت کرده است. یعنی به طور میانگین، هر 101 دقیقه، یک گل خورده.
انتهای پیام/ح.ب

علیرضا بیرانوند رکورددار جدید کلین شیت آسیا شد

55
این مطلب مفید بود ؟50
وبگردی