کنسرت بنیامین

واکنش بنیامین به خبر بمب گذاری درکنسرتش + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 بهمن 1393کد مطلب : 11953زمان مطالعه : 2 دقیقه
بنیامین بهادری خبر بمب گذاری در کنسرت وین را تکذیب کرد و برای رفع ابهامات با انتشار تعدادی عکس در صفحه اجتماعی اش توضیحات کاملی را در مورد این اتفاق در اختیار هوادارانش گذاشت.

 بنامین بهادری خواننده خوب کشورمان این روزها در لندن به سر می برد و به اجرای کنسرت مشغول است اما در اتفاقی عجیب صبح دیروز خبری مبنی بر بمب گذاری در کنسرت بنیامین منتشر شد که برای همه عجیب و باورنکردنی بود و با عکس العمل های زیادی روبه رو شد.

ساعاتی پس از پخش این خبر بنیامین عکس هایی را به همراه توضیحاتی در صفحه اجتماعی اش منتشر کرد و توضیحات کاملی را در مورد بمب گذاری نوشته است که در ادامه با هم می خوانیم.

کنسرت بنیامین بهادری

بنیامین و بمب گذاری در کنسرتش

 

«اینجا لندن است. روز عشق. این جغرافیا با گروه عشق...

 امشب قراره با ایرانی ها و فارسی زبان های انگلستان به اصطلاح بترکانیم...

 دیشب هم در وین کنسرت فوق العاده ای بود و پس از چهارده آهنگ همخوانی عالی با هموطنان ایران و ایرانی دوست، اونجا خبر دادند که پلیس اومده با خبر بمب گذاری! در کنسرت و از این دست مزاحمت هایی که تنها با یک تماس از تلفن همگانی ایجاد شد و از مردم خواستن که سالن اصلی رو ترک کنند برای چک و این حرفا...

 هر چی گفتیم بمب کجا بود؟ «بمب انرژی همین مردمه.» گوششون بدهکار نبود. خلاصه دیدیم اینقدر دارن براساس قوانین پیچیده خودشون لفت می دن که وقت داره از دست می ره.

 با گیتار محمد و ترومپت علیرضا رفتیم دم ورودی سالن و شروع کردیم آهنگ های پایانی رو با مردم زمزمه کردن. به جرات می تونم بگم این بخش پایانی بدون میکروفون در جمع مردم مشتاق تر و پایه تر از خودمون بیشتر از هر اجرایی سرحالمون کرد.

 همینه! ما واسه از عشق خوندن در هیچ شرایطی کوتاه نمیایم. دقیقا شبیه اجراهایی که این چند روز تو خیابون داشتیم. کار خدا رو می بینید؟ انگار داشتیم تمرین می کردم واسه دیشب.

 امشب هم خدا بخواد با یادآوری روز عشق ایرانی خودمون (سپندارمذگان) برای همه دنیا می خوایم لندن رو بترکونیم.

 می خواستم به پلیس های دیشب بگم هر کی گفته اینجا بمب گذاری کردن راست می گه، ولی شما هرگز بمبی پیدا نمی کنید، چون کسانی در قلب ما بمب کار گذاشتند... ولی خب... زبانم ضعیفه!»

همکاران بنیامین

 

 

واکنش بنیامین به خبر بمب گذاری درکنسرتش + تصاویر

4.648
این مطلب مفید بود ؟444
برگرفته از جام نیوز -/ ن.م
وبگردی