رامبد جوان
رامبد جوان مجری برنامه خندوانه صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی جالب از گریم متفاوتش به روز کرد.

متفاوت ترین گریم رامبد جوان در یک نمایش

رامبد جوان را همه مخاطبان این روزهای تلویزیون با اجرای مسابقه خندوانه می شناسند اما مجری این روزهای برنامه خندوانه از سابقه ای طولانی در دنیای هنر برخوردار است و بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و با نقش آفرینی در مجموعه همسران و بعد از آن خانه سبز به شهرت قابل توجهی در میان مخاطبان تلویزیون درست یافت.

این هنرمند کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام تصویری از یک گریم متفاوت را منتشر کرد..

تصویری از گریم متفاوت رامبد جوان

رامبد جوان تصویری از گریم متفاوت و دیدنی اش در نمایش کالیگولا را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

رامبد جوان

گریم عجیب و متفاوت رامبد جوان

رامبد جوان با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : عکس تقریبا قدیمی. نمایش کالیگولا کاری از همایون غنی زاده ، طراح گریم ماریا حاجیها 1387و 88 .

رامبد جوان

عکسی از رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان

نام رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان این روزها و بعد از سفر جنجالی شان به کانادا برای تولد دخترشان حسابی روی زبان ها افتاد و این اقدام رامبد جوان با واکنش های زیادی از سوی مردم و اهالی رسانه مواجه شد.

رامبد جوان

عکسی از رامبد جوان مجری برنامه خندوانه

رامبد جوان به عنوان مجری برنامه خندوانه توانست شش فصل پرمخاطب از این برنامه را روی آنتن ببرد و با سفر به کانادا و حواشی ایجاد شده خبرهایی از منتفی شدن ساخت هفتمین فصل خندوانه به گوش میرسید که تهیه کننده این برنامه خبرهایی از آغاز ساخت فصل هفتم خندوانه بعد از ایام محرم و صفر داد.

رامبد جوان

رامبد جوان در سریال خانه سبز

رامبد جوان بازیگری در تلویزیون را از سال 74 و بازی در سینما را از سال 76 آغاز کرد و علاوه بر حضور در دنیای بازیگری به عنوان کارگردان هم فیلم و سریال هایی را در سینما و تلویزیون کارگردانی کرد.

رامبد جوان

عکسی از رامبد جوان در برنامه خندوانه

سریال هایی چون گمگشته ، باغ بلور ، نشانی ، مسافران ، توطئه فامیلی ، گپ و خندوانه از جمله مجموعه هایی هستند که به کارگردانی رامبد جوان روی آنتن شبکه های مختلف سیما رفتند.

رامبد جوان را این شکلی دیده بودید؟! +عکس

4.2224
این مطلب مفید بود ؟18935
منبع : صفحه رامبد جوان / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی