دکوراسیون فسفری
رنگ فسفری یک رنگ خاص که نمایانگر طبیعت است, با استفاده از رنگ سبز فسفری در منزل دکوراسیون تان را زیباتر کنید.

دکوراسیون آپارتمان به رنگ فسفری

رنگ ها می توانند به شیوه های مختلف تأثیراتی بنیادین در زندگی بر جای گذارند که از جمله مهم ترین آنها می توان به تأثیر آنها بر احساسات اشاره کرد. جهانی که انسان در آن زندگی می کند، متشکل از هزاران رنگ و تونالیته های مختلفی است که موجودات و اشیاء را برای ما جذاب تر و حتی به گونه ای معنوی، عمیق تر نشان می دهند.

رنگ های درخشان یک راه آسان برای ایجاد تصویری فراموش نشدنی در دکوراسیون هر خانه ای بشمار می روند. اما استفاده از آنها در خانه ها و آپارتمان های کوچک کمی چالش برانگیز است. خصوصا رنگ فسفری در دکوراسیون آپارتمان های کوچک امروزی در عین اینکه گزینه ای بسیار جذاب بنظر می رسد کمی هم هراس آور است که مبادا نمایی بدی در خانه ایجاد کند. استفاده زیاد از رنگ های فسفری و درخشان چشم ها را اذیت می کند و مقدار بسیار کم آنها نیز ناجور و خارج از محیط بنظر خواهد رسید.

دکوراسیون رنگ فسفری

دکوراسیون منزل با ترکیب رنگ فسفری

 برای جذاب تر شدن دکوراسیون داخلی یک فضای کوچک بازهم می توانید جسارت بخرج دهید و در کنار رنگ های فسفری از رنگ های روشن دیگر نیز استفاده کنید. چنین ترتیب رنگی در خانه های آپارتمانی با پلان باز، طوریکه نشمن کاملا به آشپزخانه و اتاق غذاخوری متصل است، بسیار مناسب خواهد بود. البته پیاده کردن این ترتیب رنگی به چشمانی تیزبین و خلاقیت بسیار زیاد احتیاج دارد. دقیقا همانطوری که در خانه آپارتمانی زیر از آنها استفاده شده است.
 
دکوراسیون رنگ فسفری

رنگ فسفری برای دکوراسیون منزل

برای نمونه در شکل زیر آپارتمانی را مشاهده می کنید که فقط 28 متر مربع مساحت دارد اما همچنان راحت و بسیار شاد و دلباز بنظر می رسد. بازسازی این فضای کوچک توسط طراحی خلاق برای زوجی جوان انجام شده که علاوه بر منظره زیبای داخل، از نمای مشرف بر اقیانوس نیز بهره می برد. در بازسازی این خانه دیوارهای اضافه خانه حذف شده اند تا فضا کاملا یکپارچه و در نتیجه بزرگ تر جلوه کند. البته یک یکپارچه شدن فضا به مالکین اجازه می دهد از هر گوشه خانه نمای زیبایی بیرون را در دید داشته باشند. رنگ های فسفری این خانه فضایی بسیار دعوت کننده ایجاد کرده که مطمئنا هر مهمانی آنرا برای همیشه به یاد خواهد سپرد.
 
رنگ فسفری دکوراسیون

رنگ فسفری در دکوراسیون آپارتمان

رای آنکه بتوانیم ارتباطی درست میان طبیعت خود با دکوراسیون داخلی خانه برقرار سازیم، باید بیاموزیم که ترس از متفاوت بودن با سایرین را از خود برانیم، مشکلی که امروزه بسیار با آن در گیریم و بسیاری از طراحی های معماری و داخلی را تحت الشعاع قرار می دهد. نمی توان در جامعه ای سیاه و سفید، تفکری رنگی داشت و فردایی بهتر را تصور کرد.
 
غالباً خود را در حصاری از رنگ هایی به تحمیل عرف و جامعه «معقول» و «بی روح» و بی رمق قرار می دهیم، رنگ هایی که مانع از بروز احساسات و نمایان شدن خود واقعی ما می گردد.به منظور کمک برای ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین در محیط زندگی خود و بهره گیری هر چه بهتر از رنگ ها، لازم است اطلاعات گسترده تری درباره ارتباطات فردی خویش با رنگ ها نایل شویم و مواردی را درک کنیم که علاقه مندی یا بیزاری به رنگ های خاص را در مورد ما آشکار می سازد.
 
با بذل توجه بیشتر به قدرت رنگ ها در خانه های خود ممکن است از آنچه به واسطه این کار نمایان می شود به شکلی خوشایند یا ناخوشایند غرق حیرت شویم. رسیدن به ترکیب رنگ مناسب در اتاق، لباس و یا هر مورد دیگر، نه فقط جلب توجه می کند بلکه حالتی از اطمینان و آرامش را نیز القا می کند.

هارمونی رنگ فسفری در دکوراسیون آپارتمان + عکس

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از اتاق - آرل -/ح
وبگردی