تولد
دکوراسیون راهرو ورودی
دکوراسیون راهرو ورودی تاثیر زیادی در استقبال از افرادی که وارد خانه می شوند دارد. اطلاع از اشتباهات رایج در چیدمان ورودی در زیباتر شدن آن به شما کمک میکند.

اشتباهات رایج دکوراسیون راهروهای ورودی خانه

ورودی منزل شما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و ذهنیت افراد را هنگام ورود به خانه شکل می دهد. اهمیت این فضا کمتر از سایر قسمت‌های خانه نیست، به همین دلیل لازم است ورودی منزل را همیشه تمیز و مرتب نگه‌ داری نمود. برای تزئین ورودی منزل ایده‌های مختلفی وجود دارد اما انجام برخی کارها نه تنها سبب زیبایی ورودی منزل شما نمی شود، بلکه نتیجه عکس خواهد داشت. اشتباهاتی که در این بخش از دنیای مد نمناک به آنها اشاره میکنیم.

عدم استفاده از آینه

استفاده از آینه سبب بزرگتر و دلبازتر شدن فضای ورودی می شود. بهتر است آینه کنار درب باشد و نه در روبروی درب قرار گیرد. فضای ورودی در بسیاری از خانه ها کوچک است، شما می توانید با نصب یک آینه فضای ورودی را بزرگتر و روشنایی را بیشتر نمایید.

دکوراسیون ورودی منزل

نورپردازی غیر اصولی

نورپردازی درست و اصولی راهرو و ورودی را جذاب تر می کند. استفاده از یک لوستر ساده و زیبا با تم نور گرم علاوه بر زیبایی نور راهرو ورودی را نیز تامین می کند. اگر راهروی ورودی دارای فضایی تاریک و دلگیر باشد، باعث می شود تا انرژی منفی در مکان جریان یابد.

استفاده از جاکفشی و کمد بزرگ

در راهرو ورودی از جاکفشی و کمد بزرگ استفاده نکنید زیرا جای زیادی گرفته و فضای ورودی را نا زیبا می کند. بهتر است در راهرو ورودی جاکفشی و کمدی جمع و جور با درب کشویی قرار دهید و اکسسوری هایی روی قفسه آن بگذارید.

ورودی خانه

عدم استفاده از مبلمان

ورودی خانه باید احساس آرامش به شما داده، وجود شما را مملو از انرژی مثبت کرده و فضایی استقبال کننده از مهمان ها داشته باشد، به همین خاطر باید به شکلی بسیار زیبا و ظریف طراحی شود. در طراحی این مکان استفاده و چیدمان مبلمان و اکسسوار ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. عدم استفاده از مبلمان و هیچ وسیله ای در ورودی خانه، باعث می شود تا این فضا بسیار خالی به نظر برسد.

قرار دادن میز کنسول

اگر ورودی شما کوچک است، به جای قرار دادن میز کنسول و قفسه که جای زیادی اشغال می کند، برای دکوراسیون ورودی های کوچکی که یک راهروی کم عرض دارند از یک طاقچه باریک استفاده کنید.

میز کنسول ورودی

استفاده از رنگ های تیره

ورودی اصلی خانه، اولین بخشی از خانه است که دیده می شود پس از رنگ های تیره برای ورودی خانه استفاده نکنید زیرا این مکان به فضایی دلگیر و تاریک تبدیل می شود. بهتر است برای طراحی این مکان رنگ های زنده و درخشان مورد استفاده قرار بگیرند.

استفاده از گل‌های مصنوعی

برخی از افراد برای دیزاین راهروی ورودی منزل خود از گل های مصنوعی کمک می گیرند اما بهتر است از گلدان های طبیعی برای این بخش از خانه استفاده نمایید تا علاوه بر زیبایی حس طراوت و شادابی و انرژی مثبت را به این بخش از خانه منتقل نمایید. اگر در ورودی فضای کافی وجود دارد حتما چندین گلدان را به دیوار نصب کنید.

اشتباه رایج دکوراسیون ورودی خانه های ایرانی

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
وبگردی