دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران مهمترین نکته برای جذب مشتری است اما مدیران رستوران توجه زیادی به این موضوع نکرده و یا در دکور رستوران دچار اشتباه میشوند.

رایج ترین اشتباهات در دکوراسیون رستوران

این دکوراسیون رستوران و نحوه چیدمان و تزیین آن است که باعث جذب مشتری میشود اما شاید برخی مدیران رستوران به این موضوع اهمیت چندانی نداده و برای تزیین رستوران شان تلاش نمیکنند. معمولا رستوران دار ها تمام تلاش شان برای این است که بتوانند آشپزخانه پیشرفته ای طراحی کنند و غذاهای مناسب و باکیفیت برای مشتریان تهیه کنند اما در درجه اول این دکور رستوران است که مشتری جذب میکند.

کاغذ دیواری رستوان

دکوراسیون رستوران لاکچری

برخی از اشتباهات رایج و بزرگی که در دکوراسیون رستوران ها دیده میشود را در این بخش از دنیای مد نمناک به شما میگوییم تا اگر قصد رستوران زدن دارید مرتکب این اشتباهات نشوید.

نورپردازی نامناسب رستوران

اولین چیزی که باعث جذابیت دکوراسیون رستوران میشود نورپردازی حرفه ای و مدرن آن است. اگر نورپردازی رستوران با دکوراسیون آن هماهنگ باشد باعث میشود محیطی جذاب ایجاد شود، در این صورت مشتریان بیشتری خواهان حضور در رستوران خواهند بود طوری که تعداد آن هر روز بیشتر خواهد شد.

به چراغ ها حسابی دقت کنید و حواس تان باشد که باید براق ترین و تمیز ترین وسیله در هر رستوران چراغ ها باشند زیرا مشتری دوست ندارد در رستورانی که لامپ های آن خاک گرفته و یا دارای تار عنکبوت و حشره های موذی باشند غذا بخورد.

کفپوش رستوران

نکات مهم نورپردازی رستوران 

میز و صندلی بی کلاس

اشتباه بزرگی که برخی رستوران دار ها مرتکب میشوند این است که از میز و صندلی های بی کلاس و ارزان استفاده میکنند، در حالیکه میز و صندلی رستوران با ید لاکچری و شیک باشد تا بتواند محیط ایده آلی برای غذاخوردن ایجاد کند.در انتخاب میز و صندلی برای دکوراسیون رستوران سلیقه و خلاقیت به خرج دهید و سعی کنید میز و صندلی هایی انتخاب کنید و منحصر به رستوران شما باشند و مدل آن ها برای مشتری جالب باشد.

میز و صندلی رستوران

چیدمان رستوران مدرن با میز و صندلی شیک

گرم یا سرد بودن فضای رستوران

هوای داخل رستوران باید طوری باشد که مشتری در فصل تابستان احساس گرما نکند و در زمستان احساس سرما، متاسفانه برخی از رستوران دارها به این موضوع توجه نمیکنند و مشتری ها از این نظر اذیت میشوند زیرا برای اینکه بتوانند به راحتی غذای شان را میل کنند نباید فضای رستوران خیلی گرم یا خیلی سرد باشد .

طراحی رستوران سنتی

نکات طراحی دکوراسیون رستوران

رنگ نامناسب

انتخاب رنگ برای دکوراسیون رستوران فوق العاده مهم است و نباید آن را به شوخی گرفت، رنگ دکوراسیون رستوران میتواند عامل اصلی جذب مشتری باشد پس با انتخاب رنگ مناسب مشتری های خود را افزایش دهید و کاری کنید از بودن در رستوران شما لذت ببرند. رنگ های نامناسب برای دکوراسیون رستوران را بشناسید از آن ها دوری کنید.

رنگ دکوراسیون رستوران

انتخاب رنگ دکوراسیون رستوران

اشتباهات دکوراسیون رستوران که مشتری را فراری میدهد

  • موسیقی نامناسب
  • تزیینات قدیمی و زشت
  • کفپوش نامناسب
  • کاغذ دیواری های بد رنگ
  • راحت نبودن صندلی ها
  • ناهماهنگی در ترکیب رنگ دکوراسیون

 

اشتباهات دکوراسیون رستوران که مشتری را فراری میدهد!

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی