اشتباهات دکوراسیون منزل
اشتباهات دکوراسیون و چیدمان منزل نظم و زیبایی منزل را بر هم میزند، در ادامه به برخی از این اشتباهات رایج اشاره شده است که توجه به آن ها ضروری به نظر میرسد.

اشتباهات رایج دکورسیون منزل

حتما برای شما هم پیش آمده است که بعد از ورود به یک خانه احساس خوبی داشته باشید و در یک خانه احساس آشفتگی و بی قراری، این برمیگردد به نحوه دکوراسیون و چیدمان خانه. برخی اشتباهات دکوراسیونی باعث میشوند خانه غرق در انرژی منفی شود پس با این اشتباهات آشنا باشید و هرگز آن ها را مرتکب نشوید.

اشتباهات دکوراسیون منزل

بدترین اشتباهات دکوراسیونی منزل

- در انتخاب فرش یا قالیچه برای زیر میز ناهارخوری دقت کنید و سعی کنید فرشی انتخاب کنید که وقتی صندلی را عقب میکشد برای نشستن دو پایه آن روی فرش باشد و همچنین وقتی نشستید روی صندلی پاهایتان روی فرش باشد. برخی از افراد فرش کوچک یا خیلی بزرگ برای این بخش از دکوراسیون انتخاب میکنند که اصلا زیبا نیست.

- یکی از اشتباهات رایج دکوراسیونی که اکثر افراد آن را مرتکب میشوند این است که تابلو را در ارتفاع نامناسب نصب میکنند، تابلوها را معمولا باید طوری روی دیوار نصب کنید که برای دیدن آن ها نیازی به بالا بردن سر نباشد.

اشتباهات چیدمان منزل

اشتباهات رایج چیدمان منزل 

- یکی از اشتباهات بزرگی که در دکواسیون خانه های کوچک دیده میشود این است که از آینه در آن ها استفاده نمیشود، آینه در خانه های کوچک معجزه میکند و باعث میشود خانه بزرگتر دیده شود.

- دکوراسیون منزل تان را با خرت و پرت های ریز و درشت شلوغ نکنید، به جای استفاده بیش از حد از وسایل دکوری بهتر است دکوری به تعداد محدود اما بسیار شیک انتخاب کنید زیرا شلوغی دکوراسیون باعث ایجاد استرس میشود.

اشتباه دکوراسیون

اشتباهات دکوراسیون خانه های کوچک

- اشتباه بعدی این است که هنگام خرید مبلمان فقط و فقط به زیبایی مبلمان توجه میکنید و اصلا توجهی به راحتی و کیفیت آن ندارید، مبلمان علاوه بر زیبایی باید راحت باشد تا بتوانید یک گفتگوی طولانی و راحت را تجربه کنید.

 

اساسی ترین اشتباهات دکوراسیون و چیدمان منزل + عکس

4.7133
این مطلب مفید بود ؟1249
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی