بازیگران سام و نرگس

تغییر چهره بازیگران سام و نرگس پس از 17 سال + تصاویر

تاریخ انتشار : 13 مهر 1396کد مطلب : 57535زمان مطالعه : 3 دقیقه
تصاویری از تغییر چهره بازیگران سام و نرگس بعد از گذشت 17 سال از ساخت این فیلم سینمایی را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

بازیگران سام و نرگس در گذر زمان

فیلم سام و نرگس از خاطره انگیزترین فیلم هایی بود که در اواخر دهه 70 تماشاگران سینما را مجذوب خود کرد و سوپراستار حال حاضر سینمای ایران برای اولین بار در فیلم ایرج قادری جلوی دوربین رفت.

سام و نرگسفیلمی به کارگردانی و نویسندگی ایرج قادری و تهیه کنندگی مرتضی شایسته محصول سال 1379 است که محمدرضا گلزار و نوشین حسین خوانی زوج بازیگری هستند که در این فیلم عاشقانه ای به یادماندنی را رقم زدند. حالا بعد از گذشت 17 سال از زمانی که این فیلم روی پرده سینماها بود ، تصاویری از تغییر چهره بازیگران سام و نرگس را در این مطلب برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

نوشین حسین خوانی و محمدرضا گلزار بازیگران سام و نرگس

 بازیگران سام و نرگس

محمدرضا گلزار و نوشین حسین خوانی بازیگران سام و نرگس

سام (محمدرضا گلزار) و عبد و امید با هم رفقای صمیمی هستند. با گذشت زمان سام به نرگس، خواهر عبد علاقه مند می شود. عبد که قهرمان ورزشی می شود از سام چاقویی را به عنوان هدیه دریافت می کند و وقتی با چاقو ژست می گیرد سام از او عکس می گیرد. بعد از مدتی مشخص می شود که امید هم به نرگس علاقه مند شده، به همین دلیل برای انتقام از سام ماجرای علاقه مندی او را به نرگس، برای عبد تعریف می کند. عبد عصبانی به دیدار سام می رود؛ و آن جا به جای سام، خود را با چاقو مجروح می کند که منجر به فوت او می شود. سام در این میان قاتل شناخته می شود و حکم اعدام او صادر می شود. اما روز عروسی امید و نرگس، با دیدن عکس عبد، واقعیت مشخص شده و پدر نرگس روز اعدام سام، او را می بخشد.

بازیگران سام و نرگس

بازیگران فیلم سینمایی سام و نرگس

محمدرضا گلزار ، نوشین حسین خانی ، اسماعیل شنگله ، محمود کاکاوند ، پوراندخت مهیمن ، مجید مشیری ، اکرم محمدی ، امید امیدفر ، محمود اردلان ، لیدا جوادی و آیدا مطلبی از بازیگران فیلم سینمایی سام و نرگس هستند.

بازیگران سام و نرگس

نوشین حسین خوانی بازیگر سام و نرگس

بازیگران سام و نرگس

محمدرضا گلزار بازیگر سام و نرگس

محمدرضا گلزار (زاده 1 فروردین 1356 در تهران) هنرپیشه سینما، نوازنده ( گیتار ، پرکاشن )، خواننده و مانکن تبلیغاتی [3] ایرانی است. گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

نوشین خانی (متولد 1360 تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تاتر است. او بازیگری را از سال 1376 آغاز کرد و پس از فعالیت های گوناگون در عرصه تاتر به دعوت ایرج قادری در فیلم سام و نرگس در نقش اصلی فیلم به ایفای نقش پرداخت که در همان سال مورد تمجید و تعریف منتقدان و اهالی سینما قرار گرفت. نوشین فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک در ایران و رشته پرستاری از کشور هلند است. وی دوره های بازیگری را در کلاسهای مکتب خانه هنر زیر نظر اساتیدی همچون ایرج راد ، دکتر محمود عزیزی ، محمود استاد محمد ، علیرضا خمسه و غیره… نیز گذرانده. خانی در کنار حرفه بازیگری، طراحی صحنه و برنامه ریزی پروژه های گوناگونی را نیز بر عهده داشته است. وی همسر امید آهنگر (بازیگر و کارگردان) است.

تغییر چهره بازیگران سام و نرگس پس از 17 سال + تصاویر

4.2101
این مطلب مفید بود ؟8516
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی