محمدرضا گلزار

سوپرایز محمدرضا گلزار بخاطر استقبال از خشکسالی و دروغ

تاریخ انتشار : 12 مهر 1395کد مطلب : 37564زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا گلزار بازیگر فیلم سینمایی خشکسالی و دروغ بخاطر استقبال مردم از این فیلم از آنها قدردانی کرد.

استقبال مردم از خشکسالی و دروغ محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار که پس از چند سال دوری از سینما این روزها خشکسالی و دروغ را روی پرده سینماهای کشور دارد از علت استقبال گسترده مردم از او و فیلم خشکسالی و دروغ سخن گفت.

محمدرضا گلزار بازیگر سینما با اشاره به حرف اصلی فیلم خشکسالی و دروغ گفت:این اثر فیلمی آموزنده و راجع به ارتباط های زناشویی است که مردم ببینند دوست خواهند داشت و از آن استقبال می کنند.

محمدرضا گلزار و پگاه آهنگرانی

خشکسالی و دروغ محمدرضا گلزار

وی در پاسخ به علت اصلی استقبال مردم از حضور او در سینما، بیان کرد:شاید انتظاراتی که مردم پس از چهار سال دوری از سینما از من داشتند و یکدفعه من را در سینما دیدند یکی از علت های استقبال آن ها بوده است. این به نحوی بود که خودم هم سورپرایز شدم.

وی ادامه داد:علت بعدی اینکه مردم از قبل درباره ساخت و تولید فیلم «خشکسالی و دروغ» زیاد شنیده بودند و از سویی تئاتر آن نیز توسط محمد یعقوبی محترم و کاربلد و بازیگران درجه یک نمایش داده شده است که در نهایت همه این عوامل به چنین استقبالی کمک کرد.

محمدرضا گلزار و خاطره اسدی

محمدرضا گلزار و خاطره اسدی در فیلم خشکسالی و دروغ

گلزار خاطر نشان کرد:دست تک تک مخاطبان را می بوسم و از همه آن ها به خاطر استقبال بیش از پیششان قدردانی می کنم.

بازیگران فیلم خشکسالی و دروغ

محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی، علی سرابی، آیدا کیخایی، مهدی محرابی، مارال بنی آدم، خاطره اسدی، مهدی حسینی نیا، سمانه اسماعیلی، نیما راد، فرشاد میرزایی، افشین اخلاقی، آیلین کیخایی، زهرا مصطفوی، ابوالقاسم کرامتی و صدف فانی .

محمدرضا گلزار و پگاه آهنگرانی

محمدرضا گلزار در فیلم خشکسالی و دروغ

 

خلاصه داستان خشکسالی و دروغ

شک و تردیدها و دروغ ها و پنهانکاری های دو مرد و دو زن منجر به اتفاقی می شود. داستان این فیلم بر اساس نمایشنامه خشکسالی و دروغ نوشته محمد یعقوبی نوشته شده است.

سوپرایز محمدرضا گلزار بخاطر استقبال از خشکسالی و دروغ

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان - / ک
وبگردی