فرامرز قریبیان

سنگ تمام پانته آ پناهی ها برای فرامرز قریبیان

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1399کد مطلب : 46832زمان مطالعه : 2 دقیقه
پانته آ پناهی بازیگر فیلم خروج با انتشار پستی به تعریف و تمجید از فرامرز قریبیان پرداخت و برای او سنگ تمام گذاشت.

تمجید پانته آ پناهی ها از فرامرز قریبیان

فیلم سینمایی خروج ساخته ابراهیم حاتمی کیا برای اولین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و پانته آ پناهی ها و فرامرز قریبیان در این فیلم با هم همبازی بودند.

این فیلم سینمایی بنابر تصمیم عوامل بدون اکران در سینما به صورت آنلاین به نمایش گذاشته میشود.

بازی درخشان فرامرز قریبیان در فیلم خروج

پانته آ پناهی ها و فرامرز قریبیان در فیلم خروج با هم همبازی بودند و خانم بازیگر با انتشار پستی به تعریف و تمجید از شخصیت و بازی فرامرز قریبیان پرداخت.

پانته آ پناهی ها با انتشار این عکس از فرامرز قریبیان نوشت:

آقای آقای آقا فرامرز قریبیان همیشه محترم و دوست داشتنی که تازه در طول کار متوجه شدم که چه قدر ، چقدر ارتیست و خود سینما.

بعضی وقتا تا کسی رو نبینی نمیشه درست و خوب بشناسی با اینکه شمایلشون از بیرون هم بی نظیره اقای قریبیان ، همونطور که تا قبل اون برای من در بازیگری خاص بودند خوشبختانه بعد از اشنایی حسم و نظرم نسبت بهشون چند برابر شد، ازون دست بازیگرهایی که منششون دیگه به سختی پیدا میشه و واقعن کمه ، کم .

کلمه ی حرفه ای سینما واقعن در مورد ایشون معنی میده... نمی تونم بگو چه لذت عجیبی بود مشاهده اشون .از اون ادمها که تو افسانه ها پیدا میشن... اقای ژانتی محترم باشخصیت مردِ سینمای حرفه ای قدرتون رو تا زنده ام میدونم.

خروج به کارگردانی آقای ابراهیم حاتمی کیا بزودی از شبکه خانگی...

فرامرز قریبیان

به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها، ابراهیم حاتمی کیا و عوامل فیلم خروج تصمیم به توزیع این فیلم در نمایش خانگی بدون اکران در سینماها گرفتند و این اتفاق برای اولین بار در دنیای هنر اتفاق افتاد.

پانته آ پناهی ها

این فیلم سینمایی در جشنواره فجر با استقبال ویژه ای مواجه شد و با وجود نامزدی در بخش های مختلف برنده سیمرغ بلورین بهترین چهره پردازی و جلوه های ویژه بصری شد.

فرامرز قریبیان

بازیگران فیلم خروج عبارتند از:

فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، جهانگیر الماسی، گیتی قاسمی، محمدرضا شریفی نیا، مهدی فقیه، سام قریبیان، محمد فیلی، آتش تقی پور، اکبر رحمتی، فرزاد حسنی، رامین پور ایمان، محسن صادقی نسب و... بازیگرانی هستند که در فیلم خروج ابراهیم حاتمی کیا به ایفای نقش پرداختند.

فرامرز قریبیان

تمجید پانته آ پناهی ها از فرامرز قریبیان و بازی در فیلم خروج

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : صفحه پانته آ پناهی ها / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی