ازدواج مرد آلزایمری
سالها پیش با هم ازدواج کرده بودند اما خواستگاری رومانتیک از همسری که او را فراموش کرده بود خبرساز شد، ازدواج مرد آلزایمری با همسری که حتی در حالت فراموشی باز هم او را انتخاب کرده بود.

مرد مبتلا به آلزایمر با همسرش دوباره ازدواج کرد

عشق های رومانتیک و متفاوت تنها برای فیلم ها و کتاب های داستان نیست و در واقعیت هم نمونه های واقعی آن را می تواند دید مثل عشق زیبای زوجی که یکی از آنها دچار آلزایمر و فراموشی در حد شدید بود. 
Man With Alzheimer's Re-Proposes to Wife in Love Story Straight Out of 'The Notebook'
ازدواج مرد آلزایمری

درخواست ازدواج مرد آلزایمری از همسرش و مراسم عروسی مجدد آنها  

خواستگاری مرد آلزایمری از همسرش و ازدواج دوباره با او

 "میشل جویز" 68 ساله که مدتی است در گیر بیماری آلزایمر و فراموشی شده است از "لیندا "همسر 64 ساله اش که 34 سال پیش با او ازدواج کرده بود دوباره درخواست کرد تا با او ازدواج کند . "جویز" از سال 2010 دچار آلزایمر شد و به واسطه این بیماری دچار اختلال، تغییرات خلقی و آفتی شده بود، که توانایی او برای بیان و درک زبان نوشته شده و گفتاری را مختل می کند.او معمولا نمی تواند به یاد داشته باشید که چه چیزی از یک روز به بعد اتفاق افتاده است. به تازگی، با این حال، جویس به طور تصادفی از همسرش لیندا خواسته است که دوباره با او ازدواج کند. 
همسر جویز می گوید او روزی با چشمانی اشک بار به من خیره شد و درخواست ازدواج خود را مطرح کرد ، شوکه شدم و نمی توانستم حرفی بزنم چرا که در حقیقت من همسرش بودم و قبلا این درخواست او را پاسخ داده بودم نمیدانستم که باید چه عکس العملی نشان دهم ، بعد از دقیقه ای سکوت به او گفتم :بله عزیزم البته که با تو ازدواج می کنم. 
او که فکر می کرد قرار است برای اولین بار ازدواج کند آخر هفته را تعیین کرد تا مراسم ازدواجمان را برگزار کنیم ، مراسمی با حضور دوستان و اعضای خانواده که روز خوبی را خلق کرد.

خواستگاری و ازدواج دوباره مرد آلزایمری با همسرش!! +عکس

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : خواستگاری
وبگردی