شکایت به دلیل خواستگاری

شکایت از مردی که خواستگاری نمیاد!

کد مطلب : 79340زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک مرد به طرز بسیار عجیب و باورنکردنی به دلیل نرفتن به خواستگاری دادگاهی شد! در ادامه ماجرای دقیق شکایت زن جوان به دلیل خواستگاری نرفتن مرد را مشاهده می نمایید.

شکایت به دلیل خواستگاری نکردن !!

تفاوت شیوه های آشنایی تا ازدواج بین امروزی ها با قدیمی ترها مشکلات خاص خودش را ایجاد کرده تا جایی که دادگاه باید به شکایت یک خانم به دلیل خواستگاری نرفتن یک آقا رسیدگی کند، ماجرایی که در این بخش جالب از سرگرمی نمناک میخوانید.

خواستگاری نرفتن یک مرد او را به دادگاه کشاند

زن 26 ساله بعد از سالها انتظار و وعده و وعید از طرف مرد مورد علاقه اش برای خواستگاری بالاخره صبرش تمام شد و ماجرا را پای میز محاکمه کشاند تا برای آینده اش قاضی تصمیم گیری کند.

این زن اهل " زامبیا " 8 سال است در انتظار فرا رسیدن روز خواستگاری صبر کرده و با بهانه های مختلف مرد بدقول کنار آمد اما وقتی بعد از گذشت 8 سال انتظار بالاخره قرار خواستگاری گذاشته شد مرد حقه باز این قرار را بهم زد و همین باعث شد تا صبر زن تمام شده و تصمیم به شکایت بگیرد.

دادگاهی شدن بخاطر خواستگاری

این زن به قاضی گفت :8 سال است که وقت و زندگی مرا درگیر خود کرده و هر بار به بهانه ای خواستگاری را عقب می اندازد حالا که بعد از 8 سال تاخیر بالاخره یک روز را تعیین کرده بودیم برای مراسم باز هم بد قولی کرد و قرار را بهم زد و همین باعث شد من پیش پدر و مادرم خجالت زده شوم.

این مرد نمیتواند همسر خوبی باشد چرا که به این راحتی بدقولی میکند و دروغ می گوید پس من به دلیل بدقولی و دروغگویی هایش از او شکایت دارم و میخواهم به صورت کاملا جدی به آن رسیدگی شود.

دادگاهی شدن یک مرد به خاطر خواستگاری نرفتن !!

3.820
این مطلب مفید بود ؟155
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : خواستگاری
وبگردی