بازیگر زن سریال پایتخت
پخش سریال پایتخت با حضور نگین میرزایی بازیگر زنی که بدون حجاب در این سریال جلوی دوربین رفت جنجال های زیادی در فضای مجازی به پا کرد.

بازیگر زن سریال پایتخت بدون حجاب جلوی دوربین

شب گذشته سریال پایتخت در حالی روی آنتن شبکه یک سیما رفت که بازیگران این سریال در ترکیه با دوست و رقیب کشتی نقی معمولی به صورت اتفاقی دیدار کردند و به هتل او دعوت شدند. در این میهمانی بازیگر زن بدون حجابی که ترکیه ای معرفی شدن به عنوان مترجم و همکار دوست نقی حضور داشت که این حضور جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد.

دیشب قسمت دهم سریال «پایتخت 5» شاهد حضور کوتاه بازیگری ایرانی به نام نگین میرزایی بود که بدون درنگ حاشیه ها و جنجال هایی را در فضای مجازی به پا کرد.

در قسمت دهم سریال «پایتخت 5»، بعد از آن که نقی (با بازی محسن تنابنده) و دیگر همراهانش در سفر به ترکیه به دلیل از دست دادن پول های خود، در خیابان ها سرگردان بودند، کُشتی گیری ترک که زمانی حریف نقی معمولی بوده است، او را به هتل، مرکز تفریحی و رستوران خود دعوت کرد.

نگین میرزایی بازیگر زن سریال پایتخت کیست

در سر میز ناهار، زنی (با بازی نگین میرزایی) که خود را از ارامنه و بزرگ شده ایران معرفی کرد، نقش مترجم شکور (کشتی گیر ترک) و نقی و همراهانش را برعهده گرفت. بلافاصله پس از پخش این قسمت از سریال، شبکه های مجازی و سایت ها پر از اخباری شدند که ادعا می کردند این بازیگر زن، منشی شخصی سعید کریمیان، مدیر مقتول شبکه ماهواره ای جِم بوده است.

بازیگر زن سریال پایتخت

نگین میرزایی بازیگر زن سریال پایتخت

با توجه به صفحات شخصی نگین میرزایی مشخص است که او سابقه همکاری با شبکه جم را داشته و اما معلوم نیست منشی مدیر آن شبکه بوده است یا نه.

حال مشخص نیست چرا سازندگان «پایتخت 5» سراغ این بازیگر ایرانی مقیم ترکیه رفته و او را در قسمت دهم سریال در نقش یک ارمنی به بازی گرفته اند.

تا کنون هیچ توضیحی توسط سازندگان سریال «پایتخت 5» و شبکه یک صدا و سیما در این‎باره ارائه نشده است.

سعید کریمیان شامگاه 9 اردیبهشت سال 1396، هنگام خروج از محل کار خود، در خودروی شخصی اش در استانبول و در محلهٔ ساری یر مورد حملهٔ مسلحانه قرار گرفت و به قتل رسید. برخی از رسانه ها از اصابت 27 گلوله به خودروی وی اشاره دارند. در زمان ترور، شریک کویتیِ وی نیز در خودرو بود که او نیز کشته شد.

بازیگر زن سریال پایتخت

نگین میرزایی بازیگر زن سریال پایتخت و کارمند شبکه جم

نکته جالب اینکه برخلاف ادعای این زن در سریال پایتخت، او یک ایرانی است و نه ترک، و احتمالا همین وارونگی حقیقت، باعث شده او برخلاف قوانین تلویزیون، بدون حجاب در تلویزیون ظاهر شود! چرا که از نظر تلویزیون، صرفاً حضور زن غیر ایرانی بدون حجاب، بلااشکال است.

نگین میرزایی بازیگر زن سریال پایتخت منشی کریمیان؟

3.8109
این مطلب مفید بود ؟8326
برگرفته از خبرآنلاین ، انتخاب / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1397-01-11
منشی کریمیان سارا باهنر بود نه میرزایی
42
وبگردی