واکنش عالیشاه

واکنش عالیشاه به بازی احتمالی سروش رفیعی مقابل پرسپولیس

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1397کد مطلب : 70437زمان مطالعه : 4 دقیقه
امید عالیشاه درباره شرایط پرسپولیس و احتمال بازی سروش رفیعی مقابل تیم پرسپولیس مصاحبه ای انجام داد.

واکنش عالیشاه به بازی احتمالی سروش رفیعی مقابل پرسپولیس

امید عالیشاه که به دلیل خدمت سربازی حدود دو سال از پرسپولیس جدا شد، در بازی اول تیمش مقابل پدیده نتوانست انتظار ها را برآورده کند. بازیکنی که نیمکت را یکی از مشکلات تیم شان می داند، اما با این وجود معتقد است پرسپولیس باز هم یکی از شانس های قهرمانی است.

چرا در دیدار مقابل پدیده جز دقایقی از نیمه اول چهره قابل قبولی نداشتید؟

در اولین بازی لیگ همه تیم ها ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند. دوران بدنسازی و... ممکن است شرایط خاصی را به وجود آورد و تا بدن ها به فرم ایده آل برسد، کمی زمان بیشتری نیاز دارد. از طرفی، چون ما در دقایق ابتدایی به گل رسیدیم در بیشتر دقایق سعی کردیم بازی را اداره کنیم با این وجود قبول دارم که پرسپولیس باید خیلی بهتر از این ها باشد.

قبول داری با کمی خوش شانسی پدیده را شکست دادید؟

همیشه شانس یار تیم های سختکوش است. بازیکنان ما هم در اولین دیدار با وجود آن که یک ماه دوران بدنسازی سخت را پشت سر گذاشته بودند برای خوشحالی هواداران و کسب سه امتیاز همه تلاش شان را به کار گرفتند و انصافاً خوب دویدند، با هم حمله کردند و دفاع تیمی خوبی داشتند و تماشاگران هم انصافاً برای ما سنگ تمام گذاشتند که دست همگی شان درد نکند.

امید عالیشاه نزدیک به دو سال از پرسپولیس دور بوده، می توانی دوباره همان بازیکنی باشی که کار را برای تیمت درمی آوردی؟

من مدتی مصدوم بودم و یک سال و خرده ای هم از پرسپولیس دور بودم، اما این را هم نباید فراموش کرد که فوتبالیست هیچ وقت فوتبالش را فراموش نمی کند بنابراین دوباره همان امید عالیشاهی می شوم که همه از من انتظار دارند.

عالیشاه بازیکن پرسپولیس

مدت زمان دوری امید عالیشاه از پرسپولیس

امسال با محرومیتی که در نیم فصل دارید شرایط تان بسیار سخت است، در جنگ نابرابر با بقیه تیم ها موفق می شوید؟

شرایط کمی سخت است، ولی اوضاع مان آن طور هم نیست که قافیه را ببازیم. استخوان بندی تیم تقریباً حفظ شده، فقط کمی نیمکت مان خالی است هرچند روی نیمکت هم بازیکنان جوان و مستعدی حضور دارند که امیدوارم در هنگام بازی هم توانایی های خودشان را مانند تمرینات به بهترین شکل نشان دهند.

اما خودت می دانی نیمکت تیمی مانند پرسپولیس جای تجربه اندوزی نیست.

بازیکنی که به پرسپولیس می آید و تأیید می شود و در تمرینات هم به بهترین شکل کار می کند حتماً می تواند در بازی ها هم جواب بدهد بنابراین من شرایط فعلی نیمکت نشینان پرسپولیس را به فال نیک می گیرم.

می توانید در نیم فصل اول نتیجه بگیرید؟

ما خوب می دانیم برای تکرار قهرمانی کار خیلی سختی را پیش رو داریم. بازیکنان ما هم می دانند که باید کمترین امتیاز را از دست بدهیم. یادم می آید آن سالی که هادی نوروزی فوت کرد ما در نیم فصل اول در اواخر جدول قرار داشتیم، اما بعد از فوت آن خدابیامرز شوک خیلی بزرگی به تیم مان وارد شد و همانجا عهد بستیم اول به خاطر هواداران مان و بعد به خاطر هادی قهرمان شویم به همین دلیل اکثر بازی ها را بردیم. این موضوع نشان می دهد سرمربی و بازیکنان پرسپولیس مرد روز های سخت هستند.

اما امسال تعداد مدعیان بیشتر شده.

پرسپولیس بازیکنان خوب، سرمربی کاردان و از همه مهمتر بیشترین هوادار را دارد که عاشق تیم شان هستند؛ بنابراین تیمی که پرطرفدارترین تیم آسیاست برای خوشحالی هوادارش و با کمک آن ها بیشترین تلاش را انجام می دهد و مسلماً امسال هم ما مدعی جدی قهرمانی هستیم.

اما تو در دیدار مقابل پدیده کیفیت کاملاً متوسطی داشتی.

بله، من خوب می دانم که وقتی سال ها خوب باشی، اما در بازگشت کیفیت متوسطی ارائه دهی، کارت به چشم نمی آید، اما خودم را به شرایطی می رسانم که دوباره بهترین باشم.

امید عالیشاه

امید عالیشاه بازیکن خوب تیم پرسپولیس

سه، چهار فصلی هست که آقای گل لیگ از پرسپولیس است. امسال هم تو و بقیه هافبک ها می توانید طوری پاس گل بدهید که علیپور آقای گل شود؟

همه ما دنبال موفقیت تیم هستیم و قطعاً دوباره دست به دست هم می دهیم تا علی علیپور آقای گل شود.

درباره دیدار با فولاد چه صحبتی داری؟

فولاد تیم خوبی است، اما ما در آزادی با حمایت هواداران مان برای پیروزی تیم مان تلاش می کنیم و به چیزی جز کسب سه امتیاز فکر نمی کنیم.

سروش هم در فولاد است.

سروش فوتبالیست خیلی خوبی است. بازیکنی که در نیم فصل دوم می تواند خیلی به ما کمک کند.

بازی او مقابل پرسپولیس را برای تیم تان بدشانسی نمی دانی؟

سروش بازیکن توانایی است، اما من بازی او مقابل پرسپولیس را بدشانسی نمی دانم، چون بالاخره قاعده حرفه ای به بازیکن حکم می کند که با تمام وجود برای تیمی که با آن قرارداد بسته، بازی کند. درست مثل خودم که در تراکتور با همه وجود بازی کردم تا بهترین نمایش را داشته باشم هرچند که مصدوم شدم و متأسفانه بعضی ها به ناحق حرف و حدیث هایی درست کردند که اصلاً درست نبود.

عالیشاه

صحبت های عالیشاه درباره بازی رفیعی مقابل پرسپولیس

در مورد بازی بازیکنانی که با پرسپولیس قرارداد بسته اند، ولی باید مقابل این تیم بازی کنند حرف و حدیث زیاد است.

من فکر می کنم قاعده حرفه ای به بازیکن می گوید او باید با تمام وجود برای تیمش بازی کند. بازی بازیکنان جدید هم مقابل پرسپولیس و سایر تیم ها مشکلی برای تیم ما به وجود نمی آورد و موجب می شود آن ها آماده رودرروی تیم ما قرار بگیرند.

سال هاست که به تیم ملی دعوت نشدی، به نظر قید تیم ملی را زده ای.

کدام بازیکن در 26 سالگی قید تیم ملی را می زند که من بزنم؟ من فکر می کنم یک بازیکن با کارش سرمربی تیم ملی را مجاب می کند که دعوت شود. نکته ای که من برای عملی کردن آن تمام تلاشم را انجام می دهم.

واکنش عالیشاه به بازی احتمالی سروش رفیعی مقابل پرسپولیس

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از افکارنیوز/ح.ب
وبگردی