فریدون آسرایی

منوچهر هادی در کنسرت فریدون آسرایی + تصاویر

تاریخ انتشار : 4 خرداد 1396کد مطلب : 50004زمان مطالعه : 2 دقیقه
فریدون آسرایی خواننده خوب کشورمان دوم خرداد 96 در سالن همایش های برج میلاد روی صحنه رفت ، منوچهر هادی و یکتا ناصر در این کنسرت حضور داشتند.

استقبال ستاره ها از کنسرت فریدون آسرایی

فریدون آسرایی را همه ما با آهنگ آهای خوشگل عاشق او می شناسیم . این خواننده محبوب در سالن همایش های برج میلاد روی صحنه رفت و با استقبال بی نظیری از سوی مردم و ستاره ها رو به رو شد. حضور پر رنگ چهره های معروف در کنسرت او نشان از محبوب فریدون آسرایی دارد . منوچهر هادی کارگردان عاشقانه به همراه همسرش یکتا ناصر در این کنسرت حضور داشت و عکسی به یادگار به فریدون آسرایی گرفت . فریدون آسرایی آهنگ سریال عاشقانه را نیز اجرا کرده است.

منوچهر هادی عکسی از خودش در کنسرت فریدون آسرایی منتشر کرد و نوشت

کنسرت فریدون آسرایی

منوچهر هادی در کنسرت فریدون آسرایی

کنسرت فریدون آسرایی . برج میلاد . ممنون از فریدون که با ترانه سنگدل (تیتراژ پایانی عاشقانه ) و اجرای زیبایش سالن را منفجر کرد.

گزارشی از کنسرت فریدون آسرایی در برج میلاد

فریدون آسرایی طی دو سانس در مرکز همایش های برج میلاد تهران روی صحنه رفت.

کنسرت فریدون آسرایی

کنسرت فریدون آسرایی در برج میلاد

«نگاهت»، «غریبه»، «عشق یعنی»، «ببخشید»، «ای کاش»، «سلام»، «مستی»، «کبوتر»، «دوستت دارم»، «طاقت بیار»، «افسون»، «چشمات مال منه»، «خاطره»، «پشیمونی»، «یاد تو میوفتم» و «گل هیاهو» از قطعات اجرا شده در این کنسرت بودند.

فریدون آسرایی با تشویق هواداران قطعه «سنگدل» که تیتراژ عاشقانه منوچهر هادی است را اجرا کرد . منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه نیز در سالن حضور داشت و هواداران وی را تشویق کردند.

کنسرت فریدون آسرایی

کنسرت فریدون آسرایی در برج میلاد

یکتا ناصر، منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه، مهرداد میناوند، عبدالجبار کاکایی از مهمانان این کنسرت بودند.

فریدون آسرایی خواننده خوش برخورد و مهربان کشورمان اولین آلبومش را با تنظیم رامین زمانی و با نام اولین سلام که ترانه هایش عباتند از:اولین سلام، جدایی، جاده عشق، تو ای یار، شاهچراغ و ... را در سال 13811 به بازار روانه کرد و از کانادا به ایران بازگشت.

از برترین آثار فریدون، سلام با ترانه ای از حسین غیاثی باعث شد تا این اثر به عنوان قویترین و برترین ملودی سال 1388 کشور برگزیده شود. سلام ماندگارترین اثر فریدون تلقی می شود.

گل هیاهو و گل عاشق از آهنگهایی هستند که فریدون آسرایی با آنها مشهور شد .

منوچهر هادی در کنسرت فریدون آسرایی + تصاویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی