بیژن امکانیان

بیژن امکانیان همبازی مهدی سلطانی در سریال پدر + عکس

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1397کد مطلب : 66773زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیژن امکانیان بازیگر سریال گسل به جمع بازیگران سریال رمضانی پدر پیوست و همبازی مهدی سلطانی در این سریال شد.

بیژن امکانیان بازیگر سریال پدر شد

بیژن امکانیان بازیگری پیشکسوت کشورمان که در جدیدترین حضور تلویزیونی اش جلوی دوربین سریال گسل رفته بود به پروژه جدید بهرنگ توفیقی پیوست و همبازی مهدی سلطانی در سریال پدر شد.

بیژن امکانیان که در سریال رمضانی پدر نقش توفیق را برعهده دارد، هفته گذشته برای نخستین بار مقابل دوربین رفت تا نقش رفیق و همکار حاج علی (با بازی مهدی سلطانی) را که عنقا برای او نوشته، بازی کند.

تصویربرداری سریال پدر به نیمه رسید

بازیگر گلهای داوودی آخرین بار با سریال گسل در تلویزیون به ایفای نقش پرداخت.

تا به حال نزدیک به نیمی از سریال پدر تصویربرداری شده است و مراحل فنی کار از جمله تدوین توسط امیرشیبان خاقانی و آهنگسازی توسط ستار اورکی همزمان جلو می رود.

بیژن امکانیان

بیژن امکانیان در سریال پدر

در خلاصه داستان این سریال آمده است:«حامد پسر جوانی است که طی یک ماجرا درگیر داستانی عشقی می شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت ساز بزند…»

ریحانه پارسا در نقش لیلا با «پدر» به عنوان یک چهره جدید معرفی می شود و از جمله دیگر بازیگرانی که تاکنون به «پدر» پیوسته اند می توان به مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، مجید مشیری و اکبر رحمتی اشاره کرد.

بیژن امکانیان

بیژن امکانیان در سریال پدر

عوامل اصلی این سریال که در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت، عبارتند از طراح، نویسنده و تهیه کننده:حامد عنقا، کارگردان:بهرنگ توفیقی، همکار نویسنده:سید حسین امیرجهانی، دستیار اول کارگردان:مجید مافی، دستیار دوم کارگردان:علیرضا رمضانی، منشی صحنه:مهین شهبازی، مدیر برنامه ریزی:امیر سلیمانی، دستیار برنامه ریز:علی مرزبان، مدیر تصویربرداری:بهنام کریمی، تصویربردار:سامان عمارفطرت، تدوین:امیرشیبان خاقانی، همکار تدوین:الهام بدیعی، طراح صحنه و لباس:محسن شریفی، دستیار اول صحنه:قاسم قاسمی، دستیاران لباس:نیسا نادری و کتایون فربود، طراح گریم:مهرنوش طبیبی، مجری آقا:وحید شیرزاداصل، مجری خانم:ژیوان حیدری، صدابردار:امیر حاتمی، عکاس:محمد دارایی، مدیرتولید:افشین قلی پور، مدیر تدارکات:شهرام اسلامی، تدارکات:اصغر پسندپور، همیار تدارکات:حمید مختاری، مدیر پشتیبانی:سید علی اسلامی، گرافیک:مجید اسماعیلی، امور مالی:فریبرز بلارک، امور اداری:شیرین پورایواز، پشتیبانی فنی:موسسه رسانه مهر طاها و روابط عمومی:مریم عرفانیان.

گفتگو با ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال پدر

ریحانه پارسا که نخستین تجربه حرفه ای خود را پشت سر می گذارد، حضور در این سریال را شانس بزرگ زندگی اش خواند و گفت:همیشه در زندگی بلندپرواز بودم و فکر می کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم این بود که با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه، کار تئاتر را به صورت حرفه ای شروع کنم و تصور می کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می افتد، اما «پدر» سکوی پرش من شده است.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در سریال پدر

بازیگر نقش لیلا تصریح کرد:باید به این نکته اشاره کنم که پیش از من حدود 250 نفر از کسانی که حتی برخی از آن ها در کارهای کمتر دیده شده، بازی کرده یا تئاتری بودند، برای این نقش تست داده بودند و خدا را شکر می کنم که توانایی های من به چشم آقای عنقا و توفیقی آمد.

او با بیان اینکه نقش لیلا برایش جذابیت زیادی داشت، ادامه داد:در سال هایی که مشغول تحصیل بودم، همیشه دوست داشتم با نقشی وارد فضای حرفه ای شوم که چالش داشته باشد تا بتوانم در آن جایی که می توانم خودم را نشان بدهم. البته یک نگرانی هم داشتم که نکند با کار قبلی آقای عنقا یعنی «تنهایی لیلا» و لیلای آن سریال مقایسه شوم.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در سریال پدر

این بازیگر در پایان گفت:لیلا یک دختر امروزی است که به خاطر برخی اتفاقاتی که در دانشگاه می افتد با پسری به نام حامد تهرانی آشنا می شود و کل سریال جریان رابطه این دو نفر است. نقش حامد را سینا مهراد بازی می کند و من در این کار با چهره هایی چون مهدی سلطانی و لعیا زنگنه که پیش از این سال ها مخاطب بازی های درخشانشان بوده ام، همبازی هستم و البته بازیگر خوب دیگری نیز که فعلا اجازه ندارم اسم او را بگویم، به زودی به کار می پیوندد.

 

بیژن امکانیان همبازی مهدی سلطانی در سریال پدر + عکس

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از خبرگزاری مهر ، ایسنا / م.ف
وبگردی