استعداد کشیدن نقاشی خاص
مردی که بدون هیچ استعدادی بعد از سکته مغزی اش شروع به نقاشی کشیدن کرد،اکنون به نقاش معروفی تبدیل شده است و نقاشی های خاصش با قیمت های خوبی به فروش می رسد.

مرد مکانیکی که بعد از سکته مغزی نقاش شد!

یکی از جملاتی که ممکن است تاکنون به شدت شنیده باشید،این است که هیچ زمان برای تلاش کردن دیر نیست و هر لحظه می توان برای موفقیت و پیشرفت نمام تلاش خودمان را به کار بگیریم.

اما با این حال شاید برخی از ما به این جمله اهمیتی از خودمان نشان ندهیم و بگوییم که این جملات تنها حرف هستند و در عمل هیچ تاثیری نمی گذارند.اما روز گذشته خبرهایی حاکی از موفقیت های یک مرد 47 ساله پس از اتفاق دردناکی که برای او افتاده بود،در رسانه های مختلف انتشار یافت.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

نقاشی خاص

توانایی نقاشی کردن بعد از سکته مغزی

"وین شپار" مرد 47 ساله ای از اهالی بریتانیا است که سالیان سال به عنوان مکانیک در تعمیر وسایل نقلیه فعالیت می کرد که ناگهان در طی اتفاقی عجیب ، در دسامبر سال 2016 میلادی دچار سکته مغزی در نیمه راست مغز خود شد که فورا به بیمارستان دانشگاه وایپس کراس منتقل شد.

نقاشی های خاص مرد پیر

نقاش حرفه ای بعد از سکته مغزی

پس از انتقال او به بیمارستان،پزشکان پس از انجام برخی آزمایشات از جمله اسکن MRI متوجه شدند که وین دچار سکته مغزی در قسمت سمت راست مغز خود شده است.

اگر چنین اتفاقی برای هر یک از ما انسان ها بیوفتد،یقینا فکر خواهیم کرد که دیگر دنیا برای ما تمام شده است و دیگر جای هیچ تلاشی برای پیشرفت و موفقیت ما باقی نمانده است و بطور کلی از هر تلاشی دست خواهیم برداشت.

اما آقای وین شپار 47 ساله،همچنین تصمیمی را نگرفت و تصمیم گرفت تا شروع به کشیدن نقاشی های خاص که مورد علاقه او بودند نماید.

 کشیدن نقاشی خاص

نقاشی های خاص و جالب بعد از سکته مغزی

او در مورد نقاشی های خاص و شگفت انگیزش اینگونه گفت:"من به یاد می آورم که پس از بیدار شدن از خواب فردای روزی که سکته مغزی کرده بودم،یک اصراری در وجود من بود تا بایستم و نقاشی بکشم.من واقعا نمی دانستم که چه کاری باید انجام میدادم،اما این را کاملا احساس می کردم.به همین دلیل شروع به نقاشی کشیدن کردم و این به گونه ای بود که در 3 روز اول مرخص شدنم از بیمارستان حتی نمی توانستم یک دایره صاف یا یک مربع صاف بکشم.اما تلاش بسیار زیادی کردم و نهایتا توانستم نقاشی های بسیار جذاب و مورد علاقه خودم را بر روی کاغذ بکشم.حتی جالب است بدانید که من بدون هیچ زمینه ای نقاشی می کشم و زمانیکه قلم را در دستانم میگیرم،انگار یک تصویر در ذهنم ایجاد می شود و شروع به کشیدن نقاشی می کنم".

نقاش بی استعداد

توانایی کشیدن نقاشی های خاص بدون هیچ مهارتی

جالب است بدانید که برخی از نقاشی های اقای وین شپار به قیمت 400 پوند در بازار لندن به فروش می رسد و این بسیار شگفت انگیز است که پس از چنین اتفاقی بتوانیم به هنر این چنینی دست یابیم.

نقاشی های جالب

نقاشی های جالب و خاص از مرد مکانیک

نقاشی های باحال

نقاشی های خاص از مرد دقیقا بعد از سکته

نقاش شدن مرد مکانیک

نقاشی کشیدن بدون هیچ مهارت و آموزشی

استعداد مرد در نقاشی های خاص بعد از سکته مغزی! + تصاویر

3.517
این مطلب مفید بود ؟125
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : نقاشی
وبگردی