رویا نونهالی

شوخی جناب خان با رویا نونهالی در خندوانه + فیلم

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1394کد مطلب : 19017زمان مطالعه : 2 دقیقه
رویا نونهالی بازیگر سینما و تلویزیون که اغلب وی را با نقش ناتاشا میشناسند در برنامه خندوانه رامبد جوان حضور یافت که شخصیت عروسکی جناب خان نیز شوخی جالبی با شخصیت ناتاشا داشت.

رویا نونهالی در خندوانه رامبد جوان حضور یافت و جناب خان با بازیگر نقش ناتاشا دیالوگ های بامزه ای را رد و بدل کرد.

جناب خان با دیدن رویا نونهالی در استودیو گفت که خوشحالم که شما از آن منجلاب نجات پیدا کردید و حالا آزاد هستید و امیدوارم همه جوان هایی که دچار این مشکل هستند هرچه زودتر مشکلاتشان حل شود.
اشاره جناب خان به نقشی بود که رویا نونهالی در سریال «خواب و بیدار» به کارگردانی مهدی فخیم زاده بازی کرده بود. او در این سریال نقش یک زن خلافکار با نام ناتاشا را ایفا کرده بود.

رویا نونهالی در خندوانه 


رویا نونهالی

رویا نونهالی در برنامه خندوانه رامبد جوان

نونهالی هم گفت که بازیگر باید نقش را طوری بازی کند که برای مردم باور پذیر باشد، او به این نکته هم اشاره کرد که هنوز هم مردم او را که می بینند، با نام «ناتاشا» صدایش می زنند.

جناب خان در بخش دیگری از این برنامه به این بازیگر گفت که شما صاحب 60 تا مرغ هستید و وقتی نونهالی و رامبد جوان تعجب کردند، جناب خان ادامه داد:«خب شما دو تا سیمرغ برده اید و روی هم می شود 60 مرغ.»

اشاره جناب خان به دو سیمرغ بهترین بازیگری بود که رویا نونهالی از جشنواره بین المللی فیلم فجر دریافت کرده است. او برای بازی در فیلم «عروسی خوبان» موفق شد سمیرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را بگیرد. سال ها بعد او برای ایفای نقش مکمل در فیلم «بوی کافور، عطر یاس» هم سیمرغ گرفت.

در ادامه فیلم رویا نونهالی و جناب خان را در برنامه خندوانه رامبد جوان ببینید.

شوخی جناب خان با رویا نونهالی در خندوانه + فیلم

4.4463
این مطلب مفید بود ؟40459
برگرفته از آپارات , خبرآنلاین - / ک
وبگردی