محمدرضا گلزار و دیا میرزا در سلام بمبئی

خبرهایی جدید از ساخت سلام بمبئی 2

تاریخ انتشار : 5 مهر 1396کد مطلب : 57173تعداد نظرات : 2 نظر
کارگردان سلام بمبئی 2 درباره آخرین خبرها از ساخت این فیلم سینمایی گفت : هفته آینده برای انتخاب بازیگر نقش دختر شیطان راهی هندوستان میشوم.

ساخت سلام بمبئی 2 به کجا رسید

سلام بمبئی 2 فیلمی به کارگردانی قربان محمدپور با نام دختر شیطان پروژه ای است که بعد از استقبال از فصل اول سلام بمبئی مورد توجه قرار گرفت و تصمیم برای ساخت آن آغاز شد. قربان محمدپور کارگردان سلام بمبئی 2 خبرهای جدیدی از ساخت این سریال در اختیار ما قرار داد که در ادامه میخوانید.

ناگفته های کارگردان سلام بمبئی 2 از این سریال

قربان محمدپور کارگردان سینما با اشاره به آخرین اخبار از تولید پروژه «سلام بمبئی 2» گفت:هفته آینده و بعد از ایام سوگواری تاسوعا و عاشورا به هندوستان سفر می کنم تا با تعدادی از بازیگران مورد نظر برای حضور در این پروژه سینمایی گفتگو کنم. هدف از این دیدار، انتخاب بازیگر نقش دختر شیطان است که امیدوارم بتوانم نتیجه دلخواه خود را به دست آورم.
وی با تاکید براینکه فیلمبرداری «سلام بمبئی 2» در شهر بمبئی انجام می شود، بیان کرد:هفته آینده با سفر به هندوستان از لوکیشن های مورد نظر برای فیلمبرداری این پروژه سینمایی بازدید می کنم.

محمدرضا گلزار و دیا میرزا

سلام بمبئی 2 به زودی بازیگر اصلی خود را می شناسد

این کارگردان در بخش دیگری از صحبت های خود توضیح داد:بیش از هر چیز در انتظار صدور ویزای کاری از سوی دولت هند هستیم تا بتوانیم کار خود را در بالیوود آغاز کنیم. البته صدور این ویزا بین 2 تا 3 ماه طول می کشد.
وی تاکید کرد:بعد از دریافت ویزای کار که امیدوارم آبان ماه صادر شود، یک ماه پیش تولید فیلم طول می کشد.
قربان محمدپور در پایان گفت:جواد نوروزبیگی فیلم «سلام بمبئی 1» را به یک کمپانی هندی به نام Pen N camera international فروخته و این کمپانی فیلم را دوبله کرده است و 13 اکتبر در هند اکران می کند.

خبرهایی جدید از ساخت سلام بمبئی 2

473
این مطلب مفید بود ؟5914
برگرفته از مهر / م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
عسل 1397-02-11
کاش از محمدرضا گلزار و دیا میرزا هم درفیلم سلام بمبعی ۲ استفاده کنند چون سلام بمبعی بدون این دو بازیگر ایرانی وهندی معنا ندارد
287
قاسم1397-04-13
سلام لفا آخرفیلم مثل سلام بمبیی 1نباشد خیلی ناامید شدم
134
وبگردی