تولد
محمدرضا گلزار و دیا میرزا

اولین سریال ایرانی هندی کلید خورد

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1400کد مطلب : 82827زمان مطالعه : 1 دقیقه
اولین سریال ایرانی هندی ساخته قربان محمدپور به تهیه کنندگی مشترک هر دو کشور، مراحل پیش تولید خود را آغاز کرده و تعداد قسمت های آن مشخص شد.

آغاز تولید سریال سلام بمبئی در هند

سریال سلام بمبئی به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی اولین سریال مشترک ایران و هندوستان است که مراحل پیش تولید آن آغاز شده ا ست.

‎به گزارش روابط عمومی پروژه، سریال سلام بمبئی در دو فصل و 22 قسمت به زبان های انگلیسی و فارسی برای پخش از پلتفرم های ایران و هند تولید می شود. فصل اول سریال سلام بمبئی در هندوستان و فصل دوم آن در ایران فیلمبرداری می شود.

محمدرضا گلزار و دیا میرزا

محمدرضا گلزار و دیا میرزا بازیگر مطرح هندوستان

همکاری مشترک سینمای ایران و هند 

کمپانی های ‎‏Tutu Sharma و کمپانی بالیوودی Echelon به عنوان تهیه کننده این سریال، خبر پخش آن را از نتفلیکس هند داده اند.

‎قربان محمدپور تجربه ساخت دو فیلم «سلام بمبئی» و «دختر شیطان» را در بالیوود داشته و تاکنون با بازیگران مطرح بالیوودی همچون دیا میرزا، جکی شروف، گلشن گروور و پونم دهلون همکاری کرده است.

بازیگران سریال سلام بمبئی به زودی معرفی می شوند.

دیا میرزا

فیلم سینمایی سلام بمبئی در سال 1394 در ژانری عاشقانه ساخته شد و بازیگرانی همچون محمدرضا گلزار، دیا میرزا، دالیپ تاهیل، پونم دهلون، فاطمه مرتاضی، گلشن گروور و بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی در آن نقش آفرینی کردند.این فیلم به زبان هندی، فارسی و انگلیسی منتشر شده و فروشی بالغ بر 13 میلیارد تومان در گیشه داشت.

بنیامین بهادری

اولین سریال ایرانی هندی کلید خورد

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی