زنان باهوش
زنان باهوش و موفق می دانند حقیقت زودگذر است و اگرخواسته قوی باشد هر شرایطی در یک چشم برهم زدن تغییر می کند. بنابراین شرایط موجود همیشه برای آنان یک نسبیت است که می تواند تغییر کند.

زنان باهوش چگونه رفتار میکنند

زنان باهوش به جای اینکه همه چیز را به شانس بسپارند یا وقت را از دست بدهند، دائما در حال پیشروی و حرکت به جلو هستند. زنان موفق وقت خود را با ابراز تاسف در مورد خود یا آرزوی اینکه کاش چیزی غیر از این اتفاق می افتاد تلف نمی کنند.ایده آنها این است که «این ممکن است جایی باشد که من هستم اما این جایی نیست که دوست دارم باشم. چطور می توانم از این نقطه به نقطه ای دیگر بروم».

قول و قرارهایی وجود دارد که هر زنی با هوش هیجانی بالا با خودش می گذارد. این قول ها گاهی ساده نیستند، اما واقعیت هایی هستند که این زن باهوش با آنها زندگی می کند. زمان هایی خواهد بود که او با تمام توانش نتواند طبق این قرارها پیش برود اما حتما این را می داند و سعی خود را برای برگشتن به مسیر درست خواهد کرد.

قول هایی که زنان باهوش به خود می دهند

1. خودش را باور داشته باشد
یک زن باهوش و خردمند می داند چه توانمندی هایی دارد. او می داند که اگر رویای خواسته هایش را در سر بپروراند به آنها خواهد رسید. او درک می کند که این کار ساده ای نیست، اما از امتحان کردن نمی ترسد. از همه مهمتر، او خوب می داند که اگر شکست خورد یا از مسیرش خارج شد، می تواند برگردد و دوباره تلاش کند.
2. بهترین دوست خودش باشد
بهترین دوست خود بودن یعنی خود را دوست داشتن. یک زن باهوش و عاقل، از تنها بودن نمی ترسد. در واقع او می داند که باید اوقات خوبی را با خودش سپری کند و گاهی نیاز دارد از دنیای اطراف خود فاصله بگیرد و از استرس رها شود. او هر آنچه که هست را دوست دارد و پذیرفته است و تمام ویژگی هایی را که دلش می خواهد دوستش داشته باشد، خودش دارد.

زنان باهوش

هدف های زنان باهوش

3. درک اینکه نمی تواند همه ی کارها را خودش به تنهایی انجام بدهد
یک زن باید باهوش و منطقی باشد تا بفهمد که نمی تواند هر کاری را به تنهایی انجام دهد. او گاهی واقعا نیاز دارد تا برای حفظ شادی اش کمک بگیرد. طلب کمک کردن بخشی از زندگیست و هیچ ایرادی ندارد که از افراد درست در موقعیتی درست کمک بخواهید.
4. به خودش زیاد سخت نگیرد
بعضی از زنان سعی دارند خودشان را همیشه با تمام استانداردها تطبیق بدهند و احساس می کنند هرگز نمی توانند به قله ی مورد نظرشان برسند. اما زنانی که از هوش هیجانی بالایی برخورداند می دانند که کامل نیستند. آنها شکست می خورند، حرف هایی می زنند که بعدا بابت آن متاسف می شوند و ممکن است همیشه هم بهترین دوست، همسرو یا مادر نباشند، اما همین که تلاش خود را می کنند کافیست. آنها از پذیرفتن اشتباهات خود عاجز نیستند و در بلند مدت شادتر و راضی تر هم خواهند شد. این نوع زنان می دانند که نباید به خودشان خیلی سخت بگیرند چون هیچکس کامل نیست.
5. بفهمند چه زمانی باید بیشتر تلاش کنند
یک زن باهوش و عاقل می داند که کامل نیست اما این را هم خوب می داند که چه زمانی باید به خودش سخت بگیرد و بیشتر تلاش کند. او با خودش روراست است و اگر تصمیم بگیرد سختی را تحمل کند، حتما این کار را می کند. ممکن است دیگران به او بگویند لازم نیست، اما او می داند که می تواند بهتر از این باشد و برای استفاده از تمام توان خود، هر کاری خواهد کرد.
یاد گرفتن تمام این قول و قرارها، به زمان و درک نیاز دارد، اما تداوم شان همان چیزی است که یک زن باهوش را موفق می کند. شاید پایبند ماندن به این قول ها دشوار باشد اما ارزشش را دارد.

قول و قرارهایی که زنان باهوش با خودشان می گذارند

4.256
این مطلب مفید بود ؟479
برگرفته از برترین ها- / ر
برچسب : افراد باهوش
وبگردی