امیر محمد زند

فحاشی هواداران استقلال به امیر محمد زند

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1396کد مطلب : 47475زمان مطالعه : 1 دقیقه
امیر محمد زند بازیگر سینما و تلویزون بعد از شرکت در برنامه فوتبالی و اعلام پرسپولیسی بودنش مورد توهین هوادارن تیم آبی پوش قرار گرفت.

پست اینستاگرامی امیر محمد زند برای هواداران استقلال

پس از اینکه امیر محمدزند بازیگر مشهور کشورمان در یک برنامه تلویزیونی حضور یافت و از تیم مورد علاقه اش پرسپولیس طرفداری کرد، به مذاق برخی از طرفداران استقلال خوش نیامد و با انتشار کامنت هایی در ذیل صفحه این بازیگر به وی فحاشی کردند.

 اینستاگرام بازیگران معروف
امیر محمد زند بازیگر سینما و تلویزیون
 
 
پس از این اتفاق امیر محمدزند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرد:من با بیشتر بازیکنان دو تیم دوست هستم و اساساً به جز تیم ملی ,فوتبال را صرفاً یک بازی می دانم و اگر به اصطلاح کل کل می کنیم فقط برای جذابیت و نشاط بیشتر است ولا غیر.
 

امیر محمدزند در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

 
"سلام عزیزان؛بعد از حضور چند روز پیش من در تلویزیون و طرفداریم از تیم پرسپولیس متاسفانه بعضی از دوستان استقلالی ناراحت شدند و بعضیها هم شروع به فحاشی کردند، لازم دونستم بگم من با بیشتر بازیکنان دو تیم دوست هستم و اساساً بجز تیم ملی ,فوتبال را صرفاً یک بازی میدانم و اگر به اصطلاح کل کل میکنیم فقط برای جذابیت و نشاط بیشتر است ولا غیر.همه ما ایرانی هستیم و من عاشق همه ایرانیها.در ضمن همه شما درجه یک هستین. مخلص."
 
 
امیر محمد زند
اینستاگرام امیر محمد زند

فحاشی هواداران استقلال به امیر محمد زند

3.217
این مطلب مفید بود ؟116
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ک.ک
وبگردی