نسیم ادبی

ماجرای ترس نسیم ادبی از پرنده ها در دورهمی

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1398کد مطلب : 27239زمان مطالعه : 4 دقیقه
نسیم ادبی بازیگر سریال شهرزاد شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و درباره دنیای بازیگری، ماجرای ازدواج و ترسش از پرنده ها گفت.

گفتگوی جذاب نسیم ادبی در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 23 بهمن ماه 98 ساعت 22 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

نسیم ادبی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان شب گذشته مقابل مهران مدیری روی صندلی دورهمی نشست و به گفتگو با او پرداخت.

ماجرای آغاز بازیگری نسیم ادبی از تئاتر

مهران مدیری در ابتدای گفتگو با نسیم ادبی درباره بازی در تئاتر از او پرسید که گفت:من کار خود را با تئاتر آغاز کردم و واقعا عاشق تئاتر بودم و به نظرم هیچ چیزی عاشقانه تر و زیباتر از تئاتر وجود نداشت که رویا روی مردم بود و یک هنر زنده بود. من افتخار این را داشتم که با کارگردان های درخشان کار کردم و چیزی حدود 70 یا 80 تا تئاتر کار کردم و هنوز هم چیزی جذاب تر از روی صحنه بودن نیست.

نسیم ادبی درباره ورود بازیگران سینما به تئاتر گفت :من از روز اول هم مخالف این موضوع نبودم و به نظرم نمیشود بازیگران تئاتر و سینما و تلویزیون را از هم جدا کرد و بازیگری به نظرم بازیگری است.

بازیگر سریال شهرزاد درباره خشم مردم نسبت به سلبریتی ها گفت:این به نظرم به این دلیل است که خیلی از مردم هنرمندان را الگو قرار دادند و متاسفانه چون چیزهایی که انتظار داشتند انجام نشده مردم ناراضی هستن و باورشان کم شده است و در ادامه درباره تئاترهای لاکچری و پرهزینه گفت:به نظر من جامعه به همه مدل و سبک تئاتر نیاز دارد و این نوع تئاترها با استقبال بیشتر مردم مواجه شده است و موزیکال بودن و نوستالژیک بودن بیشتر مورد توجه مردم قرار گرفته است.

نسیم ادبی و مهران مدیری

ماجرای ازدواج نسیم ادبی در دورهمی

مهران مدیری درباره ماجرای ازدواج نسیم ادبی از او پرسید که گفت:آقای ابراهیم اثباتی همسر من هستند که آهنگساز هم هستند و در نمایش شمس پرنده به کارگردانی خانم پری صابری من بازیگر بودم و همسرم آهنگساز این نمایش بودند.

آقای اثباتی خیلی بداخلاق بودند و من قرار بود یک قطعه رو مقابل ایشون اجرا کنم و خیلی سختگیر بودند و من شاید صدبار این قطعه را اجرا کردم و در ابتدا هر لحظه از ایشون متنفرتر میشدم اما بعدها به هم علاقه مند شدیم.

نسیم ادبی و همسرش

ماجرای پنهان بودن نسبت نسیم ادبی با محمود کلاری

مهران مدیری در ادامه صحبت هایش به نسبت نسیم ادبی با محمود کلاری اشاره کرد و گفت که محمود کلاری دایی خانم ادبی هستند و خیلی کیف میدهد که محمود کلاری دایی آدم باشد و به شوخی گفت که کاش دایی من بود ولی چرا این ماجرا پنهان بود.

نسیم ادبی درباره این موضوع گفت:که من در زمانی که تازه شروع به کار کردم مادربزرگم از آقای کلاری خواستند که برای ورود به این حرفه به من کمک کنند و آقای کلاری گفت که من هیچ کمکی نمیکنم و همانطور که خودم برای این حرفه زحمت کشیدم هرکسی که بخواهد وارد این حرفه شود باید زحمت بکشد و اگر کسی استعدادش را داشته باشد راهش را پیدا میکند و من اصلا مخالف ورود نسیم در این سن به سینما هستم و من آن روز خیلی ناراحت شدم و شروع کردم به کارکردن تئاتر و امروز خیلی ممنونم از ایشون که راهم را پیدا کردم و هیچوقت دلم نمیخواست اسمشون را بیاورم چون جایگاه ایشون خیلی بزرگ هست و امروز خوشحال ترم چون خودم این پله ها را بالا آمدم.

بازیگر سریال شهرزاد در ادامه صحبت هایش به ماجرای مغرور بودنش اشاره کرد و گفت:من همیشه در زندگی تلاش کردم آدم قوی باشم و از زن های ضعیف بدم می آید و همیشه در فیلم هایم سعی کردم که نقش زن های قوی و سازنده را بازی کنم.

آشپزی کردن به سبک نسیم ادبی

مجری برنامه دورهمی درباره دستپخت نسیم ادبی و پخت قلیه ماهی به سبک خاص خودش اشاره کرد و خانم بازیگر در ادامه این صحبت گفت:من جنوبی نیستم ولی به سبک خودم و با تن ماهی و سبزی قلیه، قلیه ماهی درست میکنم و از جنوبی ها عذرخواهی میکنم ولی با تجربه خودم این غذا را درست میکنم.

ترس نسیم ادبی از کبوتر

نسیم ادبی در بخشی از گفتگویش به ترسش از کبوتر اشاره کرد و گفت:من چند سال پیش برای دیدن نمایش آقای پسیانی به سالن رفته بودم و من به همراه یکی از دوستانم به دیدن این نمایش رفته بودیم و در این سالن کلی کبوتر بود که من میخواستم بخاطر آنها سالن را ترک کنم اما دوستم اجازه نداد که سالن را ترک کنم و من تا پایان نمایش تمام بدنم یخ کرده بود و به نظرم این ترس از کودکی با من همراه بوده است.

در بخش پایانی گفتگو نسیم ادبی به علاقه اش به آشپزی و دنیای موسیقی اشاره کرد و درباره دغدغه کارگردانی صحبت کرد و در پایان از احساس خوشبختی اش گفت.

از ماجرای ازدواج تا ترس نسیم ادبی در دورهمی+عکس

2.512
این مطلب مفید بود ؟66
منبع : عکاس:مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی